24. Zachodniopomorskie Targi Nieruchomości i Inwestycji odbędą się w dniach 11-12 października 2014 w hali MTS-u (ul. Struga 6, Szczecin) w godzinach 10.00 – 17.00.

Już kolejny raz będzie miało miejsce największe spotkanie branży nieruchomości, na którym pojawią się przedstawiciele gmin, inwestorzy, deweloperzy, biura nieruchomości, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe. To tu zawierane są najważniejsze kontrakty handlowe.

Impreza na stałe wpisała się w targowe tradycje Szczecina i niezawodnie, z roku na rok, przyciąga tysiące odwiedzających. Dzięki targom mogą oni w szybki, łatwy i kompleksowy sposób zebrać ofertę tej branży, skorzystać z kuszących promocji i rabatów, zadać pytanie ekspertom z dziedziny finansów czy prawa. Również niezmiennie rośnie zainteresowanie wśród wystawców. Podczas każdej edycji pojawiają się nowe firmy, chcące zaprezentować swoje oferty szerokiej rzeszy zwiedzających – potencjalnych i zainteresowanych klientów. Obecnie Zachodniopomorskie Targi Nieruchomości i Inwestycji to największa impreza tego typu w województwie i jedyna, która spełnia oczekiwania zarówno wystawców, jak i zwiedzających.

W tej edycji, poza bogatą ofertą dla klientów:
– kącik dziecięcy z profesjonalną opieką nad maluchami,
– elegancka kawiarenka,
– bar targowy z ciepłymi obiadami.

Źródło: