W mieście St Ives w Kornwalii,  powstało Muju World, w którym znajduje się artystyczne studio prowadzone przez pannę i pana Muju którzy specjalizują się w wytwarzaniu pięknych zabawek. Ich najnowszy projekt  to zespół „Strażników Oceanu”

Pięć ludzików symbolizujących  pięć oceanów: Arktyczny, Indyjski, Pacyfik, Atlantyk i Ocean Południowy. Sympatyczne stworzenia są ręcznie odlewane z żywicy przez Pannę Muju i ręcznie malowane  przez Pana Muju.  Urocze figurki pomóc mają  w promowaniu świadomości zagrożeń w świecie morskich stworzeń. Cena każdej z nich to 10 funtów, które przeznaczone są na stowarzyszenie ratowania waleni.
„Dążymy do stworzenia dzieła, które generować będzie pozytywne wibracje”, mówi Pan Muju. „Koncepcja tych rzeźb, współczesnych totemów, ochrony przyrody i siły żywiołów wydaje się pasować do naszej koncepcji eko-społecznego uświadamiania ludzi.”

Zarówno Pan i Panna Muju są zapalonych surferami  i poświęcają się ratowaniu środowiska naturalnego. Strażnicy Oceanu są kontynuacją  wcześniejszych  eko- zespołów: Strażników Leśnych.