KWIECIEŃ’2015: Słuchamy i gramy… często, nieraz zapominając o całym świecie. Czy producenci elektroniki są w stanie zadziwić nas nietypowymi modelami słuchawek. Przedstawiamy 5 nieprzeciętnych dla nieprzeciętnych. Który model pasuje do Ciebie?

Exercise_Freak_Denon_AH-W150

Pot im nie straszny…
Stworzone do ćwiczeń słuchawki DENON Exercise Freak AH-W150 z pewnością pozwolą Ci wyróżnić się z tłumu. Bezprzewodowe i super lekkie posiadają wbudowany wzmacniacz, zintegrowane sterowanie w ruchu oraz mikrofon. Jakby tego było mało, są odporne na pot, a odblaskowy pająk ma za zadanie wyróżnić użytkownika podczas wieczornych treningów. Akumulator wystarcza nawet na 7 godzin aktywności. Dodatkowo producent udostępnia aplikację Denon Sport, będącą zintegrowanym pakietem funkcji przygotowanym dla „Exercise Freak’ów”, czyli tych najbardziej zaangażowanych trening.
Cena w Agito.pl ok. 299 zł

Denon_AH-W150_Training

Czuć i być Simem…
Słuchawki SteelSeries to prawdziwa gratka dla miłośników kultowej już serii The Sims 4. Zaprojektowane w stylu uniwersum pozwalają jeszcze lepiej dopasować się do ukochanej gry. Góra i boki są wyściełane miękkim materiałem dla zapewnienia większego komfortu podczas grania, które najwytrwalszym zajmuje wiele godzin. Plumbob umieszczony w zewnętrznej części słuchawek zmienia kolor zgodnie z nastrojem emocjonalnym Sima. Dodatkowo aplikacja SteelSeries Engine 3 umożliwia personalizację świecenia. Słuchawki posiadają zintegrowany mikrofon z przyciskiem wyciszającym.
Cena w Agito.pl ok. 159 zł

headset the sims 4 SS

Sims4Headset

Lotniczy diament
Słuchawki Razer Adaro DJ to produkt dla prawdziwych entuzjastów dźwięku, tj. producenci muzyczni, artyści, DJ’e, czy melomani. Obudowa wykonana z aluminium stosowanego w lotnictwie oraz obrobionego przy użyciu diamentu robi niesamowite wrażenie. Dynamiczne, 50-milimetrowe głośniki gwarantują najlepszą jakość dźwięku, zaś doskonała izolacja hałasów otoczenia czyni muzykę słyszalną w nawet najgłośniejszym pomieszczeniu. Regulowana i składana konstrukcja to nie tylko ergonomia, ale i wygoda. Pałąk słuchawek pokryty jest skórą, zaś od wewnętrznej strony wyściełany gąbką, na której umieszczono „oddychającą” siatkę. Dodatkowo pluszowe nausznki można obracać w taki sposób, aby w czasie miksowania muzyki swobodnie korzytsać z tylko jednego. W zestawie ze słuchawkami znajduje się adapter, dwa wymienne kable (prosty i spiralny) oraz etui.
Cena w Agito.pl ok. 729 zł

Słuchawki Razer Adaro DJ

 

Gadu, gadu, gadu…
Słuchawka bluetooth Huawei AM04 sprawdzi się zawsze, gdy chcemy porozmawiać ze znajomymi bez konieczności angażowania rąk do trzymania telefonu. Zestaw słuchawkowy korzysta z łączności bluetooth, jest lekki i wygodny w użyciu. Stylowy wygląd oraz możliwość dopasowania koloru do np. stroju, czynią go dodatkowo atrakcyjnym. Sterowanie głośnością oraz odbieranie połączeń odbywa się bezpośrednio w słuchawce. Urządzenie zapewnia czysty dźwięk i głos, a pojemny akumulatorek zapewni kilka godzin łączności, zwłaszcza gdy samoczynnie przełączy się w tryb uśpienia po dłuższym braku aktywności.
Cena w Agito.pl ok. 71zł

huawei_423621

Huawei AM04 1

Wzmacniacz w uchu
Zaawansowane douszne słuchawki Marshall Minor Black o niebagatelnym wyglądzie, wyposażone są w mikrofon oraz panel sterujący, które umożliwiają rozmowy przez telefon. Słuchawki charakteryzują się świetnym brzmieniem i posiadają lekki, nieplączący się kabel on długości 1,2m . Opatentowane rozwiązanie EarClick genialnie zabezpiecza słuchawkę u uchu. Minimalistyczny wygląd przełamują pozłacane elementy, świadczące o pochodzeniu produktu z najwyższej półki. Firma Marshall to sprawdzona marka, która gwarantuje jakość urządzenia na długie lata w rytmie rocka.
Cena w Agito.pl ok. 272 zł.

Marshall Minor black box

Produkty przedstawione w materiale pochodzą ze sklepu Agito.pl.
Więcej na: http://www.agito.pl/