Aby móc w pełni cieszyć się możliwościami oferowanymi przez urządzenia mobilne takie jak smartfony i tablety, warto zastanowić się nad zakupem kilku dodatkowych akcesoriów, które przydadzą się, gdy będziemy przebywać z dala od domu. Wiele takich produktów ma w swojej ofercie Belkin.

B2A050-C02_1chceto

Największym mankamentem urządzeń mobilnych pozostaje ich relatywnie krótki czas pracy na baterii. Gdy smartfon lub tablet rozładowują się w zastraszającym tempie, a podróżujemy akurat samochodem, z pomocą przychodzi ładowarka Belkin Car Charger for iPad (F8J051). Wbrew swojej nazwie, jest to uniwersalna ładowarka samochodowa wpinana do wejścia zapalniczki, będąca w stanie dostarczyć prąd o natężeniu do 2,1 A. Oznacza to, że bateria podłączonego do niej urządzenia zostanie błyskawicznie naładowana do pełna. Co istotne, do urządzeń o mniej pojemnych bateriach, zadowalających się natężeniem rzędu 0,5 – 1 A, popłynie prąd o odpowiednio niższym natężeniu, czyniąc proces ładowania całkowicie bezpiecznym.

F8J051-BLK_1F8J051-WHT_1

Coraz częściej podczas samochodowych wojaży funkcję przenośnych telewizorów pełnią tablety. Jak powszechnie wiadomo ich głośniczki cechują się niewielką mocą, a dźwięk z nich płynący ma słabą jakości. Wyjście słuchawkowe jest tylko jedno i sytuacja komplikuje się, gdy chcemy, aby dwójka dzieci jednocześnie oglądała ulubioną bajkę. Belkin Rockstar (F8Z274) to rozgałęziacz sygnału audio, pod który podpiąć możemy aż pięć par słuchawek. Niewielki gadżet może służyć do zwiększania funkcjonalności dowolnego urządzenia z wyjściem audio jack 3,5 mm.

F8Z274_01F8Z274bt-BLU_1

Zabierając ulubiony tablet w podróż dobrze jest zadbać o jego bezpieczeństwo i zapobiec ewentualnym uszkodzeniom. Belkin proponuje etui Air Protect Case (B2A050) dla iPadów 2, 3 i 4 generacji oraz iPada Mini. Piankowa konstrukcja futerału czyni go niezwykle lekkim i przyjemnym w dotyku. Unikalna budowa Air Protect Case ochroni wrażliwą obudowę iPada nie tylko przed otarciami i zadrapaniami, ale też przed upadkami z niewielkiej wysokości. Etui nie zakrywa żadnych przycisków i portów rozszerzeń, dzięki czemu tablet zachowuje swoją funkcjonalność. Akcesoria te sprzedawane są w trzech kolorach – czarnym, niebieskim i zielonym.

B2A050-C01_3

Źródło: http://www.belkin.com/uk/