Całe życie borykamy się z nadmiarem kilogramów oraz brakiem czasu na ćwiczenia.
Salon Urody Akmi znalazł idealne rozwiązanie na oba te problemy. Kluczem na pięknie wymodelowana sylwetkę są zabiegi elektrostymulacji.


Metoda jest niezwykle wygodna, zdrowa , skuteczna i nie wymagająca wysiłku. Zastępując wielogodzinne uprawianie sportu, daje szybkie i kompleksowe efekty np: 1 zabieg na brzuch daje rezultaty 1200 skłonów bez potrzeby ruchu . Podczas 30- minut elektrostymulacji spalamy tyle samo kalorii ile zajęłyby nam 4 godzinne ćwiczenia.

Zabieg jest jednocześnie wspaniałą formą relaksu. W trakcie sesji odczuwalne są miłe doznania porównywalne do przyjemnego masażu i lekkie relaksujące ciepło (opcjonalnie można zrezygnować z terapii cieplnej ). Wystarczy wygodnie ułożyć się na leżance kosmetycznej, oglądając TV czy czytając. W tym czasie urządzenie zaprogramowane na dpowiedni program, stymuluje mięśnie, które same pracują. Nie wykonując widocznych ruchów – spalają tkankę tłuszczową, ujędrniają skórę, regulują przemianę materii oraz redukują toksyny , jednocześnie nie powodując niebezpieczeństwa przerostu mięśni.

Szczególnie ceniona przez osoby lubiące relaks, zapracowane, zmęczone, nie mające czasu, nie lubiące wysiłku, nie mogące uprawiać sportu (urazy kręgosłupa, stawów itp), ceniące wygodę i szybkie, kompleksowe efekty, dbające o zdrowie, poszukujące relaksu i chwili wytchnienia od codziennych obowiązków.

Elektrostymulacja zapewnia zabiegi:
• odchudzające, • ujędrniające i uelastyczniające skórę, • modelujące sylwetkę w wybranych partiach ciała, • redukujące cellulit, • wzmacniające mięśnie, • relaksacyjne.

Rekordowym efektem może pochwalić się Pani Olga (36 lat), której udało się zgubić 17 kg, w tym 15 cm w pasie oraz 18 cm w biodrach.
„To zaskakujące jak bardzo zmienić się może nasza osobowość oraz pewność siebie po utracie tylu kilogramów” mówi klientka Salonu.
Zapraszamy – http://www.akmi.pl