Ten antybakteryjny zestaw to Project Transfer stworzony przez gravitytank. W trakcie sezonu przeziębień i grypy, chorobę najłatwiej złapać w transporcie publicznym, dlatego projekt oparto o stworzenie elementów garderoby, które ochronią cię przed zarazkami.

Project Transfer_4

Kichnie i kaszel to najszybszy sposób roznoszenia zarazków, dlatego gravitytank daje ludziom ochronę, której potrzebują w trakcie jazdy. Zestaw składa się z szalika z wbudowaną warstwą ochronną, która zatrzymuje drobnoustroje; wysuwanych rękawiczek, dzięki którym nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z otoczeniem; kurtki i plecaka.

Project Transfer_9

Kurtka jest wodoodporna, a oddychająca zewnętrzna warstwa chroni cię przed przegrzaniem. Dodatkowo na kurtce znajdują się przeciwbakteryjne łaty na łokciach, które chronią cię przed kichaniem.

Project Transfer_8Project Transfer_6

Plecak został zaprojektowany dla wygody użytkownika. Jest idealny w zatłoczonych miejscach, gdyż poprzez płaski profil zajmuje mniej miejsca. Z łatwością można go nosić na plecach jak i przenieść cały plecak do przodu dzięki szybkiej zmianie

Project Transfer_7Project Transfer_2

Każdy element jest tak samo stylowy, jak i praktyczny.

Project Transfer_5Project Transfer_3

Źródło: http://www.gravitytank.com/transfer/