Firma ARCHOS zapowiada wprowadzenie na początku czerwca na polski rynek modelu 64 Xenon: phabletu z Androidem w przystępnej cenie. Urządzenie posiada 6,4-calową matrycę IPS o rozdzielczości HD, co docenią korzystający na co dzień z multimediów użytkownicy.

014-05-29 081312

ARCHOS 64 Xenon wyposażony jest w energooszczędny czterordzeniowy procesor Mediatek MT6582 o taktowaniu 1,3GHz, 1GB pamięci RAM i dużych rozmiarów wyświetlacz, który pozwoli na oglądanie filmów w jakości HD i wyświetlanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Wbudowana aplikacja ARCHOS Video Player ułatwia dostęp do multimedialnych treści.

„ARCHOS 64 Xenon łączy w sobie dwie główne zalety: niewielki rozmiar typowy dla smartfonów i mnogość funkcji charakteryzujących multimedialne tablety ” – mówi Loïc Poirier, CEO firmy ARCHOS. „Firma jest dumna z możliwości zaoferowania swoim klientom pierwszego phabletu wysokiej klasy w dobrej cenie” – dodaje Poirier.

archos_64xenon_Pers_lowdef_1

Kluczowymi funkcjami ARCHOS 64 Xenon są:
Certyfikat Google, zapewniający dostęp do wszystkich usług Google, takich jak sklep Google Play i wielu innych aplikacji,
Dual SIM: jednoczesna obsługa dwóch kart SIM,
Wydajna bateria o pojemności 2800 mAh,
Aparat fotograficzny 8MP z autofocusem i lampą błyskową,
Gniazdo do karty pamięci microSD, umożliwiające zwiększenie pamięci o 64GB.

 

Źródło: http://www.archos.com/