Zbliża się lato, na ulicach zauważa się już wakacyjne trendy modowe, pośród których nie może zabraknąć sandałków – idealnych butów na upalne dni. Eleganckie lub sportowe, na koturnie lub na obcasie … każda kobieta odnajdzie swój styl.

Dodici Collection _ Jedną z wyróżniających się kolekcji obuwia idealnego na lato jest propozycja artystycznych szpilek będących częścią linii Dodici. Włoska marka Conspiracy jest znana z misternie wykonanych i luksusowych produktów, które mogą bardziej przypominać dzieła sztuki aniżeli buty. Linia sandałków Dodici czerpie inspirację z natury. Kolorowe pióra, kwiatowe elementy, korale, muszle i wodorosty, skrzydła, etc.

Dodici Collection _2Mnóstwo elementów przyciągających wzrok. Wydaje się, że inspiracje pochodzą zarówno ze świata morskiego jak i lądowego. Buty zachowują elegancję i wyrafinowany styl, ale dodanie poszczególnych elementów nadaje im specyficznego charakteru. Z pewnością ta linia szpilek jest przeznaczona dla śmiałych fanów mody, którzy lubią zwracać na siebie uwagę.

Dodici Collection _3

Dodici Collection _4

Dodici Collection _5

Dodici Collection _6

Dodici Collection _7

Dodici Collection

Źródło: http://www.conspiracy.it/collection/