Testujemy dla Was przeróżne fajne gadżety i produkty, jednak dawno nie widzieliśmy tak oryginalnych i ciekawych przedmiotów!

Nie znajdziecie ich w żadnym sklepie sieciowym! Na próżno szukać ich w tradycyjnych sklepikach z pamiątkami! Są jedyne i wyjątkowe w swoim rodzaju!
Doskonale wykonane, wykończone i zapakowane! Rękodzieło made by Atelier Motanina.

Nie spotkaliśmy się nigdy do tej pory z betonowymi ozdobami na choinkę 🙂 Do powieszenia lub może nawet bardziej do postawienia jako dekoracja salonowa. Ciasteczka wyglądają przepięknie i dodadzą niezwykłości całej choince.

Niezwykle zachwyciła nas też przepiękna, złota misa na owoce, czy też świąteczne bombki choinkowe. Ustawiona jako dekoracja stołu świątecznego nada mu niepowtarzalny, oryginalny wygląd. Można w nim trzymać także ulubiony kwiat, a razem stworzą wyjątkowo piękną kompozycję.

Świecznik stworzony z betonu to najbardziej oryginalny świecznik jaki kiedykolwiek widzieliśmy. Jego waga, jak na beton przystało, jest znaczna, co pozytywnie wpływa na jego stabilność. Możemy być pewni że nic nam go ze stołu nie zdmuchnie. Do świecznika pasują zarówno tealighty, jak i zwykłe świece.

Pani Ania opowiada o swojej pasji:
Atelier Motanina jest pracownią, której znakiem rozpoznawczym jest oryginalny produkt, unikalny design i jakość. Pracujemy na naturalnych materiałach (beton, owcza wełna czesankowa z owiec rasy polski merynos), które urzekają nas każdorazowo swoją prostotą i fakturą oraz formą, jaką jesteśmy w stanie nadać naszym produktom końcowym 🙂 Wszystkie wyroby są ręcznie wykonywane, jak i zdobione.

Oryginalne i niespotykane, ręcznie robione i malowane ozdoby choinkowe i świeczniki wykonane z betonu. Dekoracje dzięki którym świąteczny wystrój nabierze nowego charakteru.

Zapraszamy do nas na:
facebooka facebook.com/atelier.motanina10/
– sklepu internetowego atelier-motanina.sklepy.pasejo.pl
– Instagram mamuska.nieperfekcyjna