Masz playlistę ze swoimi ulubionymi utworami na smartfonie, a płyty CD zaczynają pokrywać się kurzem? Podłącz bezprzewodowo swój telefon do domowego zestawu stereo i słuchaj muzyki w jakości HD.

G3A2000_OutOfBox_1

chceto

Coraz częściej słuchamy muzyki przy pomocy urządzeń mobilnych, które oferują nam aplikacje z dostępem do ogromnej bazy utworów. Chcesz słuchać muzyki w domu z tabletu w najwyższej jakości, a jednocześnie z niego korzystać do innych celów i nie plątać się w kablach? Dzięki takiemu urządzeniu jak HD Bluetooth Music Receiver marki Belkin wystarczy jedno kliknięcie, aby cieszyć się znakomitą jakością dźwięku w całym pomieszczeniu.

G3A2000

To kompaktowe urządzenie odbiera sygnał audio z tabletów oraz smartfonów i przekazuje go do systemu stereo lub głośników wolnostojących. Na ekranie swojego iPhone’a, iPada lub każdego urządzenia z opcją bluetooth, wybierasz muzykę z zapisanych utworów mp3, aplikacji ze streamingiem lub nawet z YouTube i bezprzewodowo odtwarzasz dźwięk ze swoich domowych głośników.

c26-bluetooth-music-receiver-1-s

HD Bluetooth Music Receiver potrafi zapamiętać połączenie z aż ośmioma urządzeniami, co jest idealnym rozwiązaniem dla współczesnych gospodarstw domowych, pełnych tabletów i smartfonów. Odbiornik ma 2 wejścia audio HD, zapewniając najwyższą jakość dźwięku, a łącze bluetooth pozwala na zmienianie muzyki z odległości do dziesięciu metrów.

c26-bluetooth-music-receiver-2-s

Odbiornik jest niewielkich rozmiarów, więc zgrabnie zmieści się obok twojego sprzętu stereo i tym samym uzupełni domowy zestaw audio o niezbędny element każdego współczesnego fana muzyki. To także świetne rozwiązanie na imprezy – przygotuj playlistę z tanecznymi utworami i nie przejmuj się zmienianiem płyt lub podłączaniem komputera!

372

Źródło: http://www.belkin.com/uk/