Czasami już nie chcemy być dorośli… czasami chcemy wrócić do tej beztroski dziecięcych chwil, spędzonych na szalonych zabawach, skakaniu po łóżkach, robieniu z koca i krzeseł namiotu, a potem chowaniu tam swoich ukochanych zabawek. Kto nie pamięta gumowej kaczuchy pływającej w wannie?

 Albo ulubionej przytulanki? Dzisiaj zabawki czy mebelki mają takie same znaczenie dla dzieciaków, jak kiedyś dla nas. Jest tylko jedna różnica: są bardziej funkcjonalne, piękniejsze, bardziej kolorowe.

Najlepiej, kiedy są tworzone z sercem i miłością, piękne, ale i praktyczne. Idealnie byłoby, gdyby podobały się i dzieciom i ich rodzicom, a takie są właśnie projekty firmy BAVI.
Bavi.pl to sklep internetowy dla wymagających, nowoczesnych rodziców. Oferuje  naprawdę fajne meble i akcesoria do pokoju dziecięcego, oraz mądre, kreatywne zabawki dla małych rączek.

Bavi powstało jako synteza zawodowych pasji architekta i życiowej misji mamy. Dla właścicielki sklepu, która sama jest mamą dwójki urwisów jakość produktów, trwałość i funkcjonalność są najważniejsze.

Design, ekologia, innowacyjność i świeże pomysły na użytek malutkich to jej pasja, którą przemyca do BAVI. Dba o to by oferowane produkty inspirowały, cieszyły i rozwijały, testując większość na Ninie i Wiktorze i na samej sobie oczywiście.

Oprócz jakości produktów wartością jest w Bavi przemiła atmosfera, oraz profesjonalna rada architekta, a w razie potrzeby również projekt wnętrz dpokoju dziecięcego. Satysfakcja z zakupów gwarantowana.