Stacja dokująca marki Belkin pozwoli Ci wygodnie korzystać z iPada lub iPhone’a, podczas gdy jego bateria będzie ładowana. Niewielka, stabilna i atrakcyjna wizualnie – te słowa najlepiej opisują Belkin Express Dock for iPad.

F8J088_ENV_Kitchen_001

Belkin Express Dock to praktyczny gadżet dla iPada 4 generacji, iPada mini, iPhone’a 5 oraz iPoda Touch 5 generacji. Po włożeniu tabletu, odtwarzacza lub telefonu do stacji dokującej, w dalszym ciągu możemy korzystać z wszystkich funkcji urządzenia. Proces ładowania odbywa się za pośrednictwem wbudowanego w stację złącza Lightning. Nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy w komfortowych warunkach obejrzeli film, podczas gdy nasz iPad uzupełnia zasoby energii.

F8J088_4

„Stacje dokujące to jeden z naszych hitów sprzedaży. Pozwalają w prosty sposób uporządkować sytuację na biurku. Dzięki nim ekran telefonu lub tabletu może być stale zwrócony w naszą stronę podczas pracy, bateria ładowana, a samo urządzenie na bieżąco synchronizowane. Ergonomia przede wszystkim!” – mówi Artur Makowski, Country Manager Belkin w Polsce.

F8J088_30609

Co jeszcze zyskujemy dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu? „Możliwość stabilnego podłączenia iPada do komputera i użytkowania go podczas ładowania oraz synchronizacji i jednoczesnej pracy z komputerem.” – podkreśla Artur Makowski. Wszystko to dzięki wykorzystaniu wbudowanego w stację metrowego kabelka USB, którego długość pozwala wpiąć go w dowolny port USB, nawet ten znajdujący się z tyłu obudowy. Oczywiście proces ładowania może odbywać się także za pośrednictwem gniazdka sieciowego – końcówkę USB należy wpiąć wtedy w ładowarkę.
Produkt objęto dwuletnią ograniczoną gwarancją producenta.

Więcej informacji na stronie: http://www.belkin.com/uk/