Idea Biolandera powstała z zamiłowania do natury, harmonii i piękna. To był czas ( 2005 r. ) kiedy w Polsce mało kto wiedział o kosmetykach naturalnych, szkodliwych składnikach zawartych w produktach codziennego użytku, a tym bardziej o mydle alep, ałunie, mydle czarnym, rhassoulu, oleju arganowym, opuncji figowej, mastyksie, kigeli, maruli, które to Biolander wprowadzil jako pierwszy na polski rynek.

Firma Biolander, jako jedna z nielicznych w naszym kraju, zadbała także o coraz większą grupę wegan, niedocenianych dotychczas jezeli chodzi o wybór kometyków. Skoro weganie nie jedzą produktów mięsnych i zwierzących w ogóle, to dlaczego mieliby używać kosmetyków zawierających składniki pochodzenia zwierzęcego?

Biolander specjalnie dla wegam poleca: ekologiczne kremy i balsamy, naturalne, organiczne dezodoranty i perfumy. Oczywiście nie zawierają one żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego, nawet takich jak miód czy mleko – są wytwarzane tylko i wyłącznie na bazie roślinnych ekstraktów, olejków.

Na wejsciu wita nas szeroka gama mineralnych, kolorowych kosmetyków do makijażu, oraz akcesoria, i mnóstwo naturalnych mydeł: mydła Alep, marsylskie, organiczne, Savon Noir-czarne mydła, organicznych szamponów, odżywek i masek do włosów, olejków pielęgnacyjnych, do masażu oraz eterycznych, organicznych środków czystości i odświeżaczy, ekologicznych suplementów diety i herbat organicznych.

Biolander to to importer i dystrybutor kosmetyków organicznych naturalnych i Bio. Dzięki zdobytej wiedzy wybierają najlepsze, uznane na świecie marki i oferują tylko sprawdzone,100% naturalne,100% organiczne i w pełni ekologiczne kosmetyki, jakość których potwierdzona jest certyfikatami: Ecocert, Natura & Progress, One Voice.

Produkty Biolandera coraz częściej wypełniają sklepy z kosmetykami naturalnymi i Bio, mydlarnie, apteki, perfumerie, salony urody i SPA, aż po małe sklepiki, bo jakościowe, naturalne kosmetyki są idealne dla wszystkich!

Biolander jest Wyłącznym Dystrybutorem w Polsce takich marek jak: Alepia, Argile Provence, Feniqia, African Earth, Sinagua, Omindia, Laboratoir Gravier, Zazazou, Kesari, Biorgane, Marilou Bio, Gaiia, Charme d’Orient, Kea Karite, Argacos, Aluna i wiele innych. Jako pierwsi wprowadzili na rynek polski organiczne kosmetyki takie jak: Olej Arganowy, Opuncję Figową, dezodorant Ałunowy, kosmetyki greckie na bazie mastyksu, kosmetyki na bazie Kigelii z RPA, kosmetyki na bazie Maruli z Swazi, Kea Karite z Mali i wiele innych.
A na koniec,  zadziwia niezwykłością kosmetyków Ayurwedyjskich.

sprobujinnego

Zapraszamy serdecznie do sklepu: http://biolander.com/
Biolander zachęca także do współpracy sklepy z naturalnymi kosmetykami, sklepy z produktami ekologicznymi, salony SPA, gabinety kosmetyczne, Hammam, oraz apteki.