Najmądrzejszy podajnik na świecie, który jednocześnie kontroluje apetyt i masę ciała waszych kotów poprzez innowacyjny system rozpoznawania twarzy kota. Wszyscy miłośnicy kotów wiedzą, że ich właściwe karmienie jest warunkiem niezbędnym dla ich właściwego rozwoju, zdrowia i szczęścia.

BISTRO 1

Bistro to zarówno automatyczny podajnik jak i menedżer zdrowia dla czworonogów. Poprzez czujniki wagowe znajdujące się pod tacą, Bistro może śledzić ilość spożywanego jedzenia i wody, dzięki czemu dowiemy się wszystkiego o dziennej diecie naszego pupila. Bistro pozwala także kontrolować wagę kota, a wbudowany aparat z funkcją rozpoznawania twarzy pozwala odróżnić, który z naszych pupili akurat zjada swój posiłek. Podajnik jest nowocześnie zaprojektowany tak, aby monitorować apetyt kota, gdy ty nie możesz. Z Bistro App, można łatwo sprawdzić historię diety twojego zwierzaka (zarówno ilość pokarmu i wody), zobaczyć raport na temat jego zdrowia, a nawet oglądać go na żywo podczas posiłku.

Bistro 2

Gdy pomieszczenie jest zaciemnione wbudowany system oświetlenia LED automatycznie i stopniowo włącza się gdy spostrzega obecność kota.

Bistro 3

Jak to działa?
1. Gdy kot przychodzi i wchodzi na Bistro, wbudowana kamera włącza system rozpoznawania twarzy. Jeśli system nie rozpoznaje kota, powiadomi o tym właściciela albo utworzy nowy profil.
2. Gdy kot skończy swój posiłek, Bistro automatycznie obliczy ilość jedzenia i wody spożytej przez zwierzę oraz ich wagę.
3. Zmierzone dane są natychmiast wysyłane do smartfonu, gdzie można łatwo przeglądać i analizować historię diety i zdrowia Twojego kota. Z łatwością można sprawdzić dane jednostkowe, tygodniowe lub miesięczne.

Bistro 4

Jeśli masz jednego kota można skonfigurować ilość i charakter posiłków. Bistro automatycznie obliczy i dostarczy odpowiednią ilość pożywienia. Przy większej ilości kotów konfiguracja ta może być trochę trudniejsze, gdy np. jeden kot podkradnie jedzenie drugiemu.

Bistro 5

zobacz_inne

20140624053732-bistro3d0119_cat_x_ray.361

20140701233927-_HC_1461w

Źródło: https://www.indiegogo.com/projects/bistro-the-smart-feeder-that-recognizes-your-cat-s-face