LOLO to kolekcja mebli, przeznaczonych przede wszystkim do przestrzeni biurowych, które mają uzupełniający charakter. Każdy moduł, w pierwotnym założeniu, jest przeznaczony dla jednego z kuchennych urządzeń elektrycznych i akcesoriów z nim związanych m.in naczyń, pojemników na herbatę czy kawę.

lolo - the capsular micro kitchen_2

Meble mają charakter wolnostojący, dlatego można je umieścić w każdym miejscu. Jest to pomysłowe rozwiązanie na uporządkowanie losowo rozmieszczonych urządzeń czy naczyń, w szczególności dla osób, które nie lubią pozostawiać zbyt wielu rzeczy na widoku. Przykładowo, w wielu biurach pomieszczenie socjalne bywa mało przyjemne. Wiele elementów pozostaje w nieładzie, przez co ciężko je zlokalizować. Meble LOLO Capsular Microkitchen wnoszą urok i radość do takich miejsc, głównie za sprawą specyficznej konstrukcji (połączeniu kapsuły i gałązek) oraz designowi, który przypomina śpiące twarze. Ponadto, ich wyjątkowy charakter sprawia, że stają się ciekawym uzupełnieniem pomieszczeń biurowych, pełniąc zarówno praktyczne jak i estetyczne funkcje.

lolo - the capsular micro kitchen_3

Spuszczone powieki, drewniane nosy i otwory w szufladzie jako usta, to wszystko stwarza urocze pozory, wnosząc oddech słodkiego życia w surową, biurową przestrzeń. W każdym z trzech, różnych wariantów meblowych znajduje się miejsce na schowanie lub wyeksponowanie urządzeń kuchennych tj.: czajnik, ekspres do kawy czy kuchenka mikrofalowa. Ponadto, w każdym meblu znajdują się półki i haczyki, które ułatwiają przechowywanie naczyń.

lolo - the capsular micro kitchen_4

lolo - the capsular micro kitchen_5

lolo - the capsular micro kitchen_6

lolo - the capsular micro kitchen_7

lolo - the capsular micro kitchen_8

lolo - the capsular micro kitchen_9

Źródło: https://www.behance.net/gallery/22929379/lolo-the-capsular-micro-kitchen