Technologia ma wpływ na każdy aspekt naszego życia, także na świat mody, czego doskonałym przykładem są bransoletki z technologią e-ink. Wykorzystali ją także twórcy bransoletki Tago arc oferując konfigurowalną biżuterię, którą można samodzielnie zaprojektować z pomocą smartfonu. W ten sposób otrzymujemy swobodę wyrażenia siebie lub dopasowania akcesoriów do naszego nastroju lub kreacji.

t

Zasadniczo bransoletka składa się z szerokiego pasma, otoczonego złotym, srebrnym lub czarnym wykończeniem gwarantującym ponadczasową elegancję. Tago arc tworzy biżuterię przyszłości, zapewniając nieskończoność możliwości motywów i wzorów. W każdej chwili możesz zmienić sposób wyświetlania obrazu na powierzchni bransoletki, wystarczy wybrać wzór lub tekst za pośrednictwem aplikacji Tago lub nawet stworzyć własne motywy.

tago_

Monochromatyczne ornamenty pojawią się na dynamicznym ekranie bransoletki. Bransoletka nie wymaga ładowania, jest dodatkiem, który zawsze w doskonały sposób uzupełni strój. Ta poręczna, inteligentna biżuteria doskonale wpasowuje się w dynamiczny styl życia, który pozwali Ci na niezrównaną swobodę w wyrażaniu siebie poprzez akcesoria.

 

20150203053145-app3

tago ar

tago

l

Źródło: https://www.indiegogo.com/projects/tago-arc-one-e-ink-bracelet-with-endless-designs