Blizny potrądzikowe (blizny zanikowe) to problem zarówno nastolatków, jak i osób już dorosłych. Warto pamiętać, że trądzik to między innymi stan zapalny, przed którym organizm próbuje się bronić w taki sam sposób, jak przed każdym innym schorzeniem. Komórki układu odpornościowego zwalczające infekcję, wspomagają również procesy gojenia uszkodzonej tkanki. Jednak, żeby prawidłowo wyleczyć wyprysk, najpierw należy wyeliminować zalegające w nim i wokół niego martwe bakterie i komórki.

W oparciu o najnowsze technologie,Luminesce™ jest pierwszym produktem przeciw starzeniu się, który stymuluje naturalną zdolność ciała do uzupełnienia, wzmocnienia i odmłodzenia skóry oraz skutecznie likwiduje blizny po trądziku jak i rozstępy.

Severe-Acne-Gone

Ta potężna surowica (ang. serum) przeciw starzeniu się, niestrudzenie pracuje, aby przywrócić skórze życie.

Luminesce™ zawiera ekskluzywną, opatentowaną, formułę wywodzącą się z dorosłych komórek macierzystych i zawiera ponad 200 najważniejszych czynników wzrostu, które delikatnie przekształcają skórę, przywracając jej naturalny poziom białek, takich jak kolagen i elastyna, by mogła wyglądać młodziej, zdrowiej i bardziej promiennie.

serum Jeunesse 1

 

Luminesce™ spowalnia proces starzenia skóry, pomagając wielu ludziom odzyskać młodzieńczy wygląd:

-spełnia wymagania norm produktów hipoalergicznych

-regeneruje skórę i wyraźne ją odmładza,

-wygładza zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych,

-przywraca jasność, jędrność i miękkość skóry,

-wnika głęboko i przywraca naturalny poziom białka w skórze,

-zmniejsza zmęczenie skóry,

-regeneruje skórę po oparzeniach słonecznych lub solarium,

-pielęgnuje skórę z trądzikiem młodzieńczym i różowatym,

-pielęgnuje skórę skłonną do alergii,

-pozwala uniknąć ryzykownych zabiegów kosmetycznych, jest naturalną alternatywą dla Botox-u

serum jeunesse 2

Organizm każdego człowieka z wiekiem traci zdolność odbudowy naturalnego kolagenu i elastyny. Pojawiają się zmarszczki, cellulit, suchość skóry, matowienie paznokci i włosów, rozpoczyna się nieuchronny proces starzenia.Teraz, dzięki Luminesce™, można go spowolnić, zatrzymać, a nawet odwrócić. Codzienne stosowanie Luminesce™ zapewnia doskonałe wyniki w naprawie uszkodzonych komórek skóry i regeneracji nowej tkanki. Ta zaawansowana formuła pielęgnacji skóry przynosi znakomite wyniki przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

Produkt już dostępny na Allegro

http://allegro.pl/odmladza-w-2-godziny-serum-jeunesse-wysylka-24h-i5562747669.html

luminesce-results

Źródła zdjęć: