Wielkimi krokami zbliżają się B(L)OGinie 2014. Już 13.09.2014 roku w trzech miastach Polski (w Gdańsku, Poznaniu i Warszawie) o godzinie 13.00 spotka się 45 fantastycznych Mam Blogerek. Jest to pierwsza tego typu impreza zorganizowana wyłącznie dla kobiet, wychodząca naprzeciw ich potrzebom. Projekt wsparło ponad 50 firm, które dla uczestniczek spotkania przygotowały wspaniałe upominki.

Gdańsk zaprasza do Hotelu Królewskiego na spotkanie pod hasłem ELEGANCJA. W ramach spotkania Panie będą mogły skorzystać z rad wizażystki, kosmetyczki i fryzjera. Ponadto będą mogły skorzystać z darmowej lekcji tańca, spotkać się z wróżką, posłuchać wykładu i porozmawiać na temat „Jak się przestać stresować”. Przygotowałyśmy dla nich również porady dotyczące zdrowego odżywania.

Poznań zaprasza do krainy EGZOTYKI w wielkim mieście. Blogerki zostają zaproszone do Ecotropicany, gdzie w iście rajskim stylu będą miały okazję spędzić razem czas. Palmy, piasek, kolorowe napoje przygotowane przez dyplomowanego bartendera. A do tego porady kosmetologa i dietetyka (coś dla ciała), spotkanie z wróżką, pisarką i matką z pasją (czyli coś dla duszy).

Warszawa czeka na uczestniczki spotkania w SZYKownym miejscu jakim jest sklep Mr. Gugu & Miss Go. Czeka tutaj na Panie pokaz idealnego makijażu, a cennych rad udzieli stylistka. W ramach rozwoju duszy Mamy- Blogerki dowiedzą się jak znaleźć dla siebie czas wolny oraz w jaki sposób dbać o swój komfort psychiczny. Ponadto zaprosimy je na prezentację tego, w jaki sposób wykorzystać swój potencjał i zacząć działać ku własnemu rozwojowi. Pojawi się również osoba, która udzieli fachowych rad jak zrobić swój ogródek na balkonie nie tylko z kwiatami, ale i z warzywami. A wisienką na torcie będzie Tarocistka.

Prawda, że brzmi fantastycznie? Rozpoczynamy więc odliczanie…

Szczegóły projektu na fp B(L)OGiń: https://www.facebook.com/blogujacemamy

Organizatorki projektu: www.mamamoja.pl; www.matkawygodna.pl; www.matkaniewariatka.pl oraz Gabinet Dotyk Oceanu.

Patronem wydarzenia jest portal Łowcy Trendów

PATRONAT_bez