Jak ten czas szybko leci, święta tuż tuż, a nam głowa pęka od nadmiaru przygotowań do tego szczególnego dnia. Bo to jedyne takie święta w roku, które spędzimy w gronie najbliższych. Jedyne, dzięki którym zapomnimy o wszelkich nieporozumieniach, niemiłych zdarzeniach.

wiecejinspiracjiZanim zasiądziemy wspólnie przy stole musimy się do tego odpowiednio przygotować. Bo Święta Bożego Narodzenia to nie tylko świątecznie przygotowane wnętrza, kolorowo udekorowane drzewko i przygotowywanie potraw. Obok tych prac musimy przecież wszyscy dobrze się prezentować.

Jak zawsze pojawia się problem w co się ubrać… Świąteczny ubiór to przede wszystkim elegancja połączona z klasyką. Ubiór na święta  powinien być stonowany, bez nadmiaru świecidełek. Wystarczy, że choinka będzie błyszczała.

Mniejszy  problem  z takim ubiorem mają oczywiście Panowie. Dla nich wystarczy garnitur, biała koszula i krawat. A jeśli ktoś nie czuje się wygodnie w takim zestawieniu, dobrym rozwiązaniem są wtedy spodnie w kant, koszula i sweter. Też będzie w świątecznym stylu.

Dla Pań proponuję proste, klasyczne fasony. Może to być biała bluzka i ołówkowa spódnica lub eleganckie spodnie plus delikatnie ozdobiona bluzka. Zapomnieć natomiast możemy o dżinsach. To nie jest stosowny strój na święta. Elegancka sukienka jak najbardziej zda egzamin.

Każdą uroczystą sytuację zawsze uratuje tradycyjna mała czarna. Do tego wygodne, w odpowiednim tonie buty i jak wyżej wspomniałam delikatnie z biżuterią. Na więcej błyskotek pozwolimy sobie już  na  Sylwestra.

Makijaż raczej delikatny…

Życzę Wam zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, dużo ciepła rodzinnego  oraz wszelkiego szczęścia. W nadchodzącym Nowym Roku jak najwięcej pomyślności i wielu sukcesów.

Dużo, dużo radości !!!

Źródła pochodzenia zdjęć:

http://on.elle.com/Xh1emk
http://on.elle.com/116p1Jn
http://on.elle.com/11RUa4L
http://elle.tumblr.com
http://bit.ly/Ru0hId
http://bitly.com/VFjrsM
http://bit.ly/X2Se8u
http://bit.ly/QyW6Jf
http://bit.ly/SPl45e