ClickStick to aplikator, który może zrewolucjonizować rynek antyperspirantów. Z pomocą technologii produkt próbuje rozwiązać niektóre, typowe problemy, z którymi stykają się zwykłe antyperspiranty. Celem jest dostosowanie codziennej pielęgnacji do wymogów nowoczesnego stylu życia.

ClickStick

chcetoClickStick to inteligentny aplikator wielokrotnego użytku z wkładami pochodzącymi z dowolnie wybranego antyperspirantu. Dzięki czemu otrzymujemy antyperspirant dostosowany do naszych potrzeb i preferencji zapachowych. Wystarczy kliknąć, a ClickStick dostarczy nam odpowiednią ilość antyperspirantu na określoną ilość czasu tak, aby zapewnić optymalną dawką. W ten sposób minimalizuje się podrażnienia skóry i zapobiega się powstawaniu nieestetycznych plam na ubraniach.

ClickStick 5

sprobujinnegoPrzy użyciu bezpłatnej aplikacji w telefonie ClickStick można dostosować do swoich potrzeb. W oparciu o naszą płeć, wzrost, wagę i aktywność fizyczną aplikacja dostosowuje odpowiednią ilość antyperspirantu dla naszego organizmu. Aplikacja będzie również przypominać o uzupełnieniu antyperspirantu.

ClickStick 4

ClickStick 6

ClickStick 7

ClickStick 8

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/1317482922/clickstick-the-worlds-first-smart-deodorant-applic