Technologia E-Ink coraz częściej wykorzystywana w modzie, tym razem została zastosowana przy projektowaniu butów. Projekt Volvorii będzie doskonałym rozwiązaniem dla kobiet, które poszukują prostych, ale niemonotonnych dodatków do swojej garderoby. Zgodnie z założeniem twórców klasyczne, czarne lub białe czółenka mogą stać się bardziej nowoczesne poprzez wyświetlanie różnych wzorów, wybranych i zmodyfikowanych przy użyciu telefonu komórkowego.

Volvorii Timeless_3

Volvorii to para butów na wysokim obcasie, która posiada elektroniczny papier wszyty na bokach, a także wbudowany bluetooth, który łączy się poprzez smartfona z aplikacją Volvorii Timeless. W ten sposób użytkownik może wybrać jeden z wielu motywów (w czerni lub w bieli), które zmienią wygląd butów. Obuwie Volvorii emanuje stylem, wyraża elegancję i wytrzymałą konstrukcję.

Volvorii Timeless_4

Buty będą doskonałym dodatkiem do wielu stylizacji, gdyż posiadając jedną parę butów będziemy mogli stworzyć z niej kilka innych. Wystarczy zmienić wzór w aplikacji. Ponadto, twórcy planują utworzyć platformę internetową dla użytkowników, na której będzie można zakupić różne akcesoria lub wysuwać własne propozycje wzorów.

Volvorii Timeless_5

Volvorii Timeless Volvorii Timeless_

Źródło: https://www.indiegogo.com/projects/volvorii-timeless