Sportowe emocje będą jeszcze silniejsze, jeżeli kibice podczas meczu będą mogli na bieżąco śledzić jego przebieg, dzięki atrakcyjnym wizualnie tablicom wyników. Obcowanie ze sportem na żywo, przekłada się na jeszcze większe skupienie i przeżywanie sportowych emocji, ale jest również szansą na dotarcie z przekazem reklamowym do szerokiego grona odbiorców. Jednym z rozwiązań, które to umożliwiają, jest zastosowanie wszechstronnych tablic wyników SCEO®SportLED.

Tablice wyników SCEO®SportLED znajdują zastosowanie w wielu miejscach, między innymi na boiskach szkolnych, salach gimnastycznych, halach widowiskowych, stadionach, basenach, czyli szeroko pojętych obiektach sportowych. Oprócz tablic, podczas tego typu eventów zastosowanie znajdą również bandy LED.

Tablice wyników jak i bandy, dają możliwość wyświetlania różnorodnych treści. Do najpopularniejszych należy wyświetlanie wyników meczu, żółtych kartek czy zmian. Ponadto, na tablicach wyświetla się informacje dodatkowe, w tym reklamy od sponsorów. Odbywa się to więc nie tylko z korzyścią dla zamawiającego tablicę, ale również dla reklamodawcy.

tablice-wynikow

Moc rozwiązań

Rozmiar bandu zależy przede wszystkim od charakteru imprezy. Im większe bandy, tym bardziej spektakularny efekt. Bandy zewnętrzne, np. wykorzystywane na stadionach, dostosowują swoją jasność do występującego nasłonecznienia. Bandy wewnętrzne jak i zewnętrzne, charakteryzują się doskonale wyraźnym obrazem. Mając na uwadze specyfikę oraz miejsce przeznaczone na bandy, zostały one wyposażone w dodatkowe elementy, które wzmacniają ich konstrukcję. Zarówno tablice wyników jak i bandy LED, zapewniają perfekcyjny i krystaliczny obraz.

Obsługa oprogramowania tablicy wyników jest bardzo prosta, co zawdzięcza intuicyjnemu programowi SCEO®. Zmiana treści jest możliwa w każdej chwili, również zdalnie, za pomocą monitorów dotykowych, w tym tabletów. Co istotne, oprogramowanie SCEO® dla tablic wyników jest kompatybilne z każdą dyscypliną sportową.

tablice-wynikow-3 tablice-wynikow-2

Tablice wyników SCEO®SportLED można stosować zarówno w budynkach, jak i w plenerze. Odporne na zmienne warunki atmosferyczne, gwarantują dobrą widoczność wyświetlanych treści oraz bardzo dobry odbiór wizualny. TDC Polska dostosuje SCEO®SportLED do każdego zamówienia. Na życzenie Klienta, możliwa jest również integracja sprzętu z już działającym systemem bądź oprogramowaniem innych producentów. Warta uwagi jest nowość na rynku polskim, jaką są tablice wyników w formie czterech dużych ekranów, które połączone ze sobą bokami, tworzą “kostkę” podwieszaną pod sufitem. Treści są wyświetlane na wszystkie strony, co powoduje dotarcie w tym samym momencie do większej liczby odbiorców. Więcej o tablicach wyników na tdcpolska.pl