O projekcie

 

 

STWÓRZMY DARMOWE KINO DLA WSZYSTKICH!

 

Kino w budynku starej strzelnicy?
Miejsce już mamy, sprzęt także.Potrzebujemy środków finansowych na parasol licencyjny (uniwersalną, zbiorczą licencję obejmującą repertuar ponad 500 producentów filmowych i możliwość publicznego ich wyświetlania, dowolnie często przez cały rok).

Jesteśmy Kłobuckim Stowarzyszeniem 42-100 ZAJAWKA, działamy od dłuższego czasu na rzecz lokalnej społeczności. Realizujemy cele, które służą mieszkańcom gminy i okolic oraz promują kulturę w regionie.

Wiosną wyremontowaliśmy nieużywany budynek strzelnicy, który uzyskaliśmy od miasta jako przestrzeń, gdzie możemy organizować różne eventy. Zainwestowaliśmy w sprzęt i stworzyliśmy w jednym z pomieszczeń salę kinową. Niestety obecnie możemy oglądać na niej jedynie filmy, które mają ponad 70 lat, z uwagi na prawa autorskie. Potrzebujemy 2,5 tys. złotych, aby wykupić roczną licencję na nowsze produkcje.

Chcemy zapewnić mieszkańcom rozrywkę i możliwość spędzania miłego czasu.  

Potrzebujemy Waszej pomocy, aby tego dokonać! 

Dzięki uzyskaniu tej licencji każdy z Was może przyjść i zdecydować co wyświetlimy na ekranie. Będziemy mogli organizować maratony filmowe, a Ty możesz w nich uczestniczyć w towarzystwie znajomych. Projekcje oczywiście darmowe! Pomóżcie nam uzbierać kasę na dobre kino!

Wesprzyj ten projekt!

Źródło: http://polakpotrafi.pl/projekt/kino-dla-wszystkich?utm_source=index