Jeżeli czujesz, że jesteś uzależniony od słodyczy, że nie możesz bez nich żyć i chowasz je w torebce, w szufladach, w domu, w pracy, nie dzielisz się z innymi, a przy tym bardzo się tego wstydzisz, to znak, że trzeba podjąć terapię detoksykującą.

Można iść do lekarza.

Spore grono osób jest uzależnionych od tzw „lekarstw”, które przepisują lekarze i które można kupić w aptekach. Niestety, te chemiczne produkty na niewiele się zdają w walce z uzależnieniem od cukru, czy otyłością. Dlaczego? ponieważ związki w nich zawarte są stworzone laboratoryjnie, czyli są syntetyczne, lub wyekstrachowane i oddzielone od całej rośliny i dlatego nie mają pełnej mocy.

Żeby naprawdę wyzdrowieć powinniśmy odnieść się do NATURY. Powstaliśmy z Natury i tylko tam trzeba szukać lekarstw na nasze dolegliwości, które zafundowała nam „codzienna chemia” w jedzeniu, wodzie, kosmetykach, ubraniach i sprzętach codziennego użytku, a nawet w domach.

Dlaczego warto zrobić DETOX od cukru?

Największym i najbardziej ukrytym wrogiem dzisiejszego świata nie jest ani alkohol, ani tytoń, ani nawet nie są to narkotyki czy napływający cudzoziemcy. Najbardziej podstępne zagrożenie dla naszego życia kryje się w najbardziej przez nas lubianym słodkim smaku, a ściślej mówiąc w białym cukrze i słodyczach.  I nie mówimy tutaj o słodyczy naturalnych owoców, czy miodu. Tworzony przez człowieka biały, czy też brązowy cukier to wróg numer jeden dzisiejszej, ktoś by powiedział, rozwiniętej cywilizacji.


A jakie są fakty?

Cukier uzależnia 8 razy bardziej niż kokaina!

Żołądek nie trawi go i natychmiast traktuje jako toksynę!

Cukier w połączeniu z tłuszczem powoduje wzrost złego cholesterolu,

kradnie z naszego organizmu tak potrzebny nam magnez, potas, wapń, mikroelementy i witaminy.

A na dodatek każde przetworzone jedzenie (gotowane, smażone, zapchane sztucznymi barwnikami i konserwantami, czy podawane jako zupki z proszku) jest traktowane przez organizm jako cukier.

ODSTAWIENIE CUKRU PRZYNOSI OGROMNE KORZYŚCI NASZEMU ORGANIZMOWI.


Podziękuje nam nie tylko nasz mózg, wątroba, trzustka, serce i niemal wszystkie narządy wewnętrzne.

Szczęśliwa będzie także skóra, zwłaszcza twarz, gdyż zmarszczki zaczną znikać, kolor skóry zmieni się na bardziej świetlisty, a oczy zaczną błyszczeć.

Nasze włosy nabiorą blasku, paznokcie elastyczności i nie będą się łamać.

Mamy też coś dla panów: dzięki Detoxowi i roślinom zawierającym ogromne ilości roślinnego białka, muskulatura będzie bardziej sprężysta i widoczna. Oczywiście ćwiczenia i aktywność fizyczna będą bardzo wskazane, jednak sylwetka poprawi się i szybko zniknie część „nadbiodrowa”

Zaczniemy odczuwać więcej szczęśliwości, zmniejszy się znacznie nerwowość i wybuchowość. Drażniące problemy będą lżejsze w odbiorze, a większa ilość endorfin wytwarzana w mózgu dzięki chlorofilowi spowoduje, że częsciej będziemy radośni i zaczniemy się szczerze uśmiechać.

Stracimy zainteresowanie toksynami w ogóle: alkohol, nikotyna, kawa, mięso… zaczniemy jeść więcej warzyw i owoców, a ze słodkości zaczną nam smakować suszone owoce i orzechy z miodem.

Dzisiaj podejmij ta decyzję i UWOLNIJ SIĘ OD CUKRU
Pomagają przy tym specjaliści od słodkiej wolności: DetoxCukier.pl