CreoPop to pierwszy na świecie bezpieczny długopis 3D, który stwarza nowe horyzonty dla kreatywności. Z CreoPop samodzielnie stworzysz niesamowite projekty 3D we własnym domu, dostarczając sobie zabawy i radości w bardzo prosty sposób.

c1chcetoW przeciwieństwie do innych długopisów 3D, CreoPop nie posiada części z tworzyw sztucznych, które mogłyby ulec stopieniu. Nie posiada także nieprzyjemnego zapachu, a ponadto oferuje niesamowity wybór chłodnych farb. Wiele długopisów 3D osiąga wysoką temperaturę będąc czymś w rodzaju pistoletu do klejenia na gorąco. W ten sposób stają się niebezpiecznymi narzędziami, które ciężko używać w domu.

c2

c3

CreoPop wykorzystuje moc druku 3D ze światłoczułych fotopolimerów zawartych w niewielkim, bezprzewodowym piórze, bezpiecznym i przyjaznym dla środowiska. Długopis ten jest bezpieczny dla dzieci, zapewniając im nie tylko zabawę, ale i twórcze możliwości. Ponadto oferuje bogatą ofertę kolorów, które świecą w ciemnościach. Wyobraźmy sobie ozdoby choinkowe wykonane w ten sposób, efekty z pewnością byłyby zaskakujące.

c5

c7

c8

c9

c10

c11

c12

Źródło: https://www.indiegogo.com/projects/creopop-the-world-s-first-3d-pen-with-cool-ink