Piękna, słoneczna pogoda zachęca do zakupu nowej pary okularów przeciwsłonecznych. W bogatej ofercie rynkowej każdy może znaleźć coś dla siebie. Jedną z ciekawszych propozycji są okulary od John-Angus. Firma oferuje różne style drewnianych ramek okularów, wykorzystując najlepsze typy drewna (np. palisander, orzech czy heban).

John-Angus_

Okulary wyglądają stylowo, a ich jakość wzrasta kiedy dowiadujemy się o priorytetowych założeniach firmy. John-Angus zapewnia, że poprzez partnerstwo z Driftwood Gear za każdą zakupioną parę okularów posadzi dwa drzewa. To nie wszystko, gdyż zgodnie z kolejnym założeniem, ze sprzedanych okularów będzie dostarczana czysta woda do krajów mniej rozwiniętych.

chceto2

John-Angus_2

Okulary są wykonywane ręcznie z najbardziej trwałych i pięknych gatunków dostępnego drewna. Ramki są zrobione w 100% z litego drewna, co zmniejsza ryzyko ich uszkodzenia. Zawiasy wykonane ze stali nierdzewnej tak, aby każda para dopasowała się do kształtu głowy. Wszystkie okulary wyposażone w 100% ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB, szkła są spolaryzowane i odporne na zarysowania po obu stronach.

John-Angus_3

John-Angus_4

John-Angus_5

John-Angus_6

John-Angus_7

Źródło: