Dzieła wielkich renesansowych czy barokowych artystów i malarzy możemy zobaczyć w nowej, nowoczesnej odsłonie, gdyż projektanci tej jesieni umieścili sceny z ów obrazów na swoich ubraniach. 

zobacz_inne„Ubrania obrazy” i dodatki możemy zobaczyć w kolekcjach jesień/zima w najsłynniejszych domach mody m. in. – Dolce&GabanaCarven, a także w sklepach internetowych i sieciówkach
( asosMr. GUGU & Miss GO), czyli dla każdego coś dobrego.

To spotkanie kultury i sztuki z codziennością, gdyż motyw dawnych epok pojawia się na bluzkach, spódnicach, sukienkach, torebkach, a nawet na butach (jak u D&G), strojach kąpielowych i biżuterii.

„Obraz” w formie sukienki możemy ubrać na przyjęcie, w formie spódnicy na imprezę, a barokową biżuterię na wyjście do kina z przyjaciółmi lub chłopakiem ;).

Dla mniej odważnych zawsze jest jakaś alternatywa. Jeżeli uważasz, że taki strój jest dla ciebie zbyt ekstrawagancki, za odważny zawsze możesz dobrać do swojej stylizacji mały dodatek w formie wspomnianej już biżuterii, np. kolczyki, która zawsze dodaje smaku naszemu lookowi.

zobacz_innea wam jak się podoba pomysł noszenia dzieł sztuki na codzień? 😉