Ciągle popularne w zimowy, świąteczny czas. Stroiki świąteczne. Miły upominek pięknie dekorujący nasze biało ubrane wigilijne stoły. Dar od ECO Cracow rozpakowaliśmy delikatnie i z uwagą.

Wysuwane świece, które w każdej chwili można wymienić na nowe. Wszędzie małe szyszki pochodzące wsprost z Natury. Dokładnie i pięknie wykonany stroik zagości na stole, ogrzewając blaskiem świec wspólny posiłek 🙂


Projekt ECO Cracow i Pani Renia zapraszają do współodczuwania radości czasu świąt:

„Piękno jest wszędzie, gdzie tylko spojrzysz.”

„Jestem odwieczną entuzjastką rękodzieła, którym zajmuję się już wiele lat. Uwielbiam sztukę użytkową oraz personalizowaną. Ze względu na szerokie spektrum zainteresowań i chęć poszerzania umiejętności, zajmuję się wieloma typami robótek ręcznych, również z zastosowaniem surowców wtórnych oraz darów Ziemi. Wyzwania są dla mnie motywacją. Rękodzielnicze początki wiążą się z produkcją biżuterii, która ewoluowała przez prace florystyczne, ozdobne pakowanie prezentów, grawerowanie w szkle, malowanie ceramiki, lepienie z gliny, pirografię, decoupage, string-art, malowanie materiałów, tworzenie mydełek i świec kosmetycznych do twórczości wielkogabarytowej. Standardowo zajmuje mnie tworzenie ozdób na specjalne okazje: kartek, winietek, metryczek, ozdób świątecznych i artkułów dekoracyjnych o charakterze użytkowym. Rozwijanie pasji z czasem przerodziło się we współtworzenie marki Eco Cracow, której sklep znajduje się na ul. Grodzkiej 28-30 w Krakowie. Dostępne są w nim artykuły ręcznie wykonane przeze mnie i zaprzyjaźnionych twórców.

Moje motto to słowa Pablo Picasso „Inspiracja istnieje, ale musi zastać cię przy pracy”

– tak właśnie jest, im bardziej zagłębiasz się w rękodzieło, tym więcej pomysłów przychodzi do głowy…

Przed okresem świątecznym pochłania mnie proces tworzenia stroików, z których jeden został zaprezentowany w ramach „Łowców Trendów”.”

Fotografie prac udostępnione są na blogu (kocieprace.blogspot.com)
na Instagramie (kocieprace, ecocracow)
oraz na facebooku (ECO Cracow; @ecocracow2017).
Zapraszam do kontaktu Renia Gasek.