WaterNest 100 to konstrukcja, która oferuje bliskość z naturą i futurystyczny styl. Projekt Giancarlo Zema powstał z inspiracji gniazdem ptaków wodnych, które pozwala pisklętom dorastać w pełnej harmonii z naturą. Konstrukcja jest przyjazna dla środowiska, gdyż 98% struktury zostało wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, a energię dostarczają panele fotowoltaiczne umieszczone na dachu.

WaterNest 100

WaterNest 100 pokazuje, że ekologiczny projekt nie musi być nudny. Dom w fantastyczny sposób przyciąga nas do natury i pozwala cieszyć się wspaniałymi widokami. Wnętrze WaterNest 100 może składać się z pokoju dziennego, jadalni, sypialni, kuchni i łazienki. Konfiguracje mogą być różne, w zależności od potrzeb mieszkańców. Sam projekt może służyć jako przestrzeń mieszkalna, biurowa, jako bar lub pływająca restauracja.

WaterNest 100_2

W tą ekologiczną całość zostały wkomponowane meble z katalogu EcoFloLife o niezwykłym designie. Ich ekologiczny i elegancki styl spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. WaterNest 100 może być umieszczony wzdłuż brzegu rzek, jezior i innych obszarów wodnych. Jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą żyć w harmonii z naturą.

WaterNest 100_3

WaterNest 100_4

WaterNest 100_5

WaterNest 100_6

Źródło: