Bielsko-Biała, 22 – 23.11.2014r.

Targi EKOstyl 2014 jest imprezą branżową o charakterze biznesowym, miejscem prezentacji produktów i usług związanych ze zdrowym odżywianiem i zdrowym stylem życia.

EKOstyl 2014 to możliwość poznania aktualnych trendów rozwoju rynku produktów i usług proekologicznych i powiązanych z nim branż, a także doskonała okazja do bezpośredniego kontaktu z podmiotami funkcjonującymi na tym rynku.

Jest to także atrakcyjna propozycja dla tych wszystkich, którzy chcą być ekologiczni i dbać o swoje zdrowie, a jednocześnie o otaczające środowisko.

Targi składają się z dwóch odbywających się jednocześnie modułów:
– Ekspozycji polskich i zagranicznych producentów żywności ekologicznej, a także naturalnych produktów i regionalnej żywności. Do udziału w targach zapraszamy rolników, producentów, przetwórców, dystrybutorów i hurtowników żywności wysokiej jakości z Polski i z zagranicy.
– Ekspozycji wystawców z produktami przyjaznymi dla środowiska, produktów i usług wspierających aktywny styl życia w zgodzie z naturą, w tym producentów naturalnych i ekologicznych kosmetyków, środków czystości, tekstyliów, ekologicznej odzieży, biżuterii i suplementów diety, a także propozycje aktywnego wypoczynku. W trakcie spotkania odbędą się panele dyskusyjne i specjalne konferencje poświęcone żywności i trendom w branży spożywczej, sposobom zachowania zdrowia i urody – to wszystko będzie można zobaczyć na pierwszej edycji Targów EKOstyl 2014 w Bielsku – Białej.

Zakres tematyczny targów:
– Żywność naturalna, ekologiczna, artykuły spożywcze, produkty regionalne, napoje, browary.
– Gospodarstwa ekologiczne (produkty rolne, oferta agroturystyczna).
– Wyroby rzemieślnicze.
– Kosmetyki naturalne, ekologiczne.
– Ekologiczne środki czystości.
– Moda ekologiczna, odzież, dodatki z materiałów naturalnych, len, bawełna.
– Opakowania z materiałów naturalnych.
– Handel produktami ekologicznymi, naturalnymi, zdrową żywnością, sklepy, sklepy internetowe, sieci handlowe.
– Eko organizacje, stowarzyszenia i fundacje.

Źródło: http://www.targibielskie.pl/i-targi-zdrowej-zywnosci-i-ekologicznego-stylu-zycia-ekostyl-2014