Ebooki są coraz bardziej powszechne i nawet już część zagorzałych zwolenników papieru dała się przekonać do korzystania z elektronicznych czytników. To zrozumiałe, bo za ebookami przemawia wiele zalet.

F8N884-C00_1

chceto

Elektroniczne czytniki to idealne rozwiązanie dla osób, które są ciągle w biegu, spędzają dużo czasu poza domem, gdyż w lekkim, niewielkim czytniku można zmieścić całą swoją biblioteczkę. W podróży, w drodze do pracy lub szkoły możesz mieć przy sobie wszystkie swoje książki, nie przejmując się ich wagą i rozmiarem. W dodatku nie musisz się zastanawiać, na którą lekturę będziesz miał nastrój za kilka godzin, bo wszystko mieści się w jednym urządzeniu. Nowe pozycje możesz kupować w elektronicznej księgarni bezpośrednio ze swojego czytnika lub z komputera, czyli w ciągu kilku minut możesz mieć książkę, którą właśnie polecili ci znajomi.

F8N884-C01_2

Jeśli jesteś już szczęśliwym posiadaczem elektronicznego czytnika lub dopiero planujesz jego zakup, to warto także pomyśleć o jego ochronie. Ponieważ jest to urządzenie mobilne, zostało stworzone do korzystania „w biegu” , to wrzucając je do torebki lub plecaka, łatwo o wstrząsy i zarysowania. Marka Belkin przygotowała kolekcję etui, które są idealnie dopasowane do czytników Kindle. Dzięki pokrowcowi twój czytnik będzie bezpieczny, a dodatkowe kieszonki przydadzą się na zbieranie zapisanych w pośpiechu notatek. Możesz spersonalizować swoje urządzenie poprzez etui dostępne w różnych formach i kolorach. W ofercie znalazły się klasyczne, dopasowane pokrowce z zapięciem lub gumką oraz na suwak, które pomieszczą dodatkowe akcesoria. Wśród gamy kolorów jest elegancka czerń, dziewczęcy róż oraz modny kobalt i turkus.

F8N724-C02_01

Ekrany czytników są bez podświetlenia, stworzone w technologii, która pozwala na wielogodzinne czytanie bez męczenia wzroku. Dlatego jeśli lubisz czytać wieczorami, to niezbędnym dodatkiem do twojego czytnika jest specjalna lampka, którą mocujesz bezpośrednio na urządzeniu. Żarówki LED zapewniają ciepłe światło, idealne do czytania, a kompaktowa forma lampki pozwala ją zabierać zawsze ze swoim czytnikiem.

F5L076_7067F8N671-C01_134F8N718-C00_1F8N726-C00_1F8N886-C03_2

Źródło: http://www.belkin.com/uk/