EVERI – TO DWUOSOBOWE PRZEDSIĘWZIĘCIE ZRODZONE Z PASJI TWORZENIA, PROJEKTOWANIA I RĘCZNEGO NADAWANIA POMYSŁOM KONKRETNEJ MATERIALNEJ JUŻ FORMY.

SONY DSC

„WAŻNYM ELEMENTEM JEST DLA NAS PROCES TWÓRCZY I PRZEMIANA JAKIEJ DOKONUJEMY WYKORZYSTUJĄC ELEMENTY NASZYCH MEBLI, LAMP I DODATKÓW WNĘTRZARSKICH. BARDZO CZĘSTO WYKORZYSTUJEMY Z POZORU ZUŻYTE JUŻ MATERIAŁY I CZĘŚCI; ODNAWIAJĄC JE I NADAJĄC IM NOWE ŻYCIE. DREWNO KTÓREGO UŻYWAMY POCHODZI Z PALET LUB MIAŁO WYKORZYSTANIE W PRZEMYŚLE – NIE ŚCINAMY NOWYCH DRZEW. NASZĄ UWAGĘ SKUPILIŚMY NA ZAPEWNIENIU NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRODUKTÓW – UŻYWAMY TYLKO NAJLEPSZYCH, SPRAWDZONYCH ELEMENTÓW, ODPOWIEDNIO ZABEZPIECZONYCH A WSZYSTKO WYKONUJEMY WŁASNORĘCZNIE.

Stolik_kawowy_Trall_z_toczonymi_nogami_od_Everi

WIEDZĘ NA TEMAT DREWNA, JEGO OBRÓBKI, ZABEZPIECZENIA, BARWIENIA CZERPALIŚMY U ŹRÓDŁA, GDYŻ OD POKOLEŃ NASI DZIADKOWIE I OJCOWIE ZAJMOWALI SIĘ TWORZENIEM DREWNIANYCH MEBLI, ZABAWEK, ORAZ UŻYWALI DREWNA W BUDOWNICTWIE I WYKOŃCZENIU WNĘTRZ. OD NAJMŁODSZYCH LAT TOWARZYSZYLIŚMY IM, POMAGALIŚMY I UCZYLIŚMY SIĘ TEJ TRUDNEJ SZTUKI.
W DOROSŁYM ŻYCIU ZATĘSKNILIŚMY ZA TAKĄ MOŻLIWOŚCIĄ ROBIENIA TEGO CO LUBIMY, ZA WOLNOŚCIĄ TWORZENIA I POSTANOWILIŚMY ZMIENIĆ NASZE ŻYCIE. ZREZYGNOWALIŚMY Z DOTYCHCZASOWEJ PRACY I ZARYZYKOWALIŚMY – BYŁO WARTO! TOWARZYSZY TEMU FASCYNACJA I DECYZJA O TYM BY ŻYĆ BARDZIEJ EKO, ODPOWIEDZIALNIE I KORZYSTAĆ Z TEGO CO JUŻ JEST. POWIEDZIELIŚMY STOP KONSUMPCYJNEMU PĘDOWI, MASOWYM PRODUKTOM I OTWORZYLIŚMY SIĘ NA UNIKALNOŚĆ I JAKOŚĆ. TAK POWSTAŁO EVERI I TAKIE PRZYŚWIECAJĄ NAM IDEE.

Lampa_stolowa_podlogowa_reflektor_Jupiter_od_Everi

TWORZYMY GŁÓWNIE POJEDYNCZE, UNIKALNE PRODUKTY, UŻYWAJĄC ELEMENTÓW EKO, KTÓRE PIERWOTNIE NIE WYGLĄDAŁY JAK MEBLE, LAMPY ANI DODATKI DO DOMU. ZNAJDUJEMY PIĘKNO W RZECZACH PRZEZNACZONYCH DO ZNISZCZENIA, ODNAWIAMY JE WYCIĄGAJĄC Z NICH CAŁY POTENCJAŁ WCIĄŻ DRZEMIĄCEJ FUNKCJONALNOŚCI. TE PRZEDMIOTY ODWDZIĘCZAJĄ SIĘ NAM KIEDY WIDZIMY EFEKT KOŃCOWY I ICH PIĘKNO. PRIORYTETEM JEST ERGONOMIA, KOMFORT UŻYTKOWANIA, WYSOKA JAKOŚĆ I ORYGINALNY DESIGN. NIE KOPIUJEMY OD INNYCH; BAWIMY SIĘ PROJEKTUJĄC.

Stolik_do_sypialni_skandynawski_z_szyba_od_Everi

CHRONIMY ŚRODOWISKO, SZANUJEMY NATURĘ ORAZ DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO SWOJE JAK I KLIENTÓW / UŻYTKOWNIKÓW NASZYCH MEBLI, LAMP I DODATKÓW WNĘTRZARSKICH. UŻYWAMY EKOLOGICZNYCH, NIETOKSYCZNYCH FARB I LAKIERÓW Z CERTYFIKATEM BEZPIECZEŃSTWA ZABAWEK. W EKOLOGII POSZLIŚMY KROK DALEJ I UŻYWAMY TYLKO BIODEGRADOWALNYCH OPAKOWAŃ LUB WIELOKROTNEGO UŻYTKU. KORZYSTAMY Z RECYCLINGU I UPCYCLINGU.

STAR_Lampa_biurkowa_techniczna_Loft_od_Everi

KTO JEST NASZYM KLIENTEM? NIE MA REGUŁY. TWORZYMY DLA WSZYSTKICH, DLA KTÓRYCH WAŻNE JEST ABY MIEĆ COŚ ORYGINALNEGO, COŚ ZUPEŁNIE JEDYNEGO W SWOIM RODZAJU, A DO TEGO NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI I W PRZYSTĘPNEJ CENIE. NASZYCH PRODUKTÓW NIE ZNAJDZIESZ W MASOWEJ SPRZEDAŻY – NAWET TE KTÓRE ROBIMY W KILKU EGZEMPLARZACH NOSZĄ ZAWSZE INDYWIDUALNE CECHY WYNIKAJĄCE Z RĘCZNEGO WYKONANIA. KAŻDY Z NAS JEST WYJĄTKOWY WIĘC ZDARZAJĄ SIĘ TAKŻE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA WEDŁUG PROJEKTU I ZAPOTRZEBOWANIA KLIENTA. JESTEŚMY OTWARCI I CIESZYMY SIĘ KIEDY MOŻEMY STWORZYĆ DLA KOGOŚ WYJĄTKOWĄ RZECZ, KTÓRĄ ZAWSZE CHCIAŁ MIEĆ. POJEDYNCZY EGZEMPLARZ. ŻYJĄC W ZGODZIE Z SAMYM SOBĄ, PIELĘGNUJĄC NASZĄ PASJĘ, DZIELIMY SIĘ POZYTYWNĄ ENERGIA I RADOŚCIĄ TWORZENIA. ŁĄCZYMY NOWE ZE STARYM, GŁADKIE Z SZORSTKIM, CZARNE Z BIAŁYM. NIE BOIMY SIĘ PRZECIWIEŃSTW – ONE U NAS ZE SOBĄ NIE WALCZĄ I WZAJEMNIE SIĘ UZUPEŁNIAJĄ!”

SONY DSCSONY DSC

WIĘCEJ O NAS, NASZE PRODUKTY, ARTYKUŁY I DUŻA DAWKA INSPIRACJI NA NASZEJ STRONIE: http://www.everi.pl/
ZNAJDZIESZ NAS RÓWNIEŻ NA FB: https://www.facebook.com/Everipl