Z Włoch wywodzi się najwięcej fashion designerów, trudno pominąć jednak własną ojczyznę  i naszych doskonałych twórców mody.

A doskonałych projektantów mamy wielu. Do grona takich wspaniałych osób tworzących i kochających modę należybez wątpienia duet polskich projektantów Ewy i Piotra Krajewskich, prywatnie wspaniałego małżeństwa.

Swoją modową działalność rozpoczęli w roku 2003. Rok później zadebiutowali już  stylizacjami egipskimi do filmu „Faraon” Jerzego Kawalerowicza. Bardzo szybko stali się popularni, a ich marka rozpoznawalna, która do dzisiaj cieszy się dużym uznaniem.

Przyznam, że oprócz pięknych i ze smakiem stworzonych projektów Ewa i Piotr Krajewscy są także idealnymi stylistami i organizatorami wszystkich swoich pokazów.

Wykonane i wykonywane przez nich projekty są bardzo praktyczne, pełne pomysłów, niepowtarzalne, z bardzo dobrych jakościowo tkanin, idealnie dopasowane do każdego typu sylwetki, a co bardzo ważne, dopasowane pod względem kolorystycznym.

Poza tworzeniem wieczorowych kreacji w kolekcjach są też  projekty stworzone na co dzień.

W ich kreacjach można zobaczyć wiele polskich gwiazd m.in. Edytę Herbuś, Katarzynę Glinkę i wiele, wiele innych.

27  listopada br. w klimacie pałacowych wnętrz odbył się najnowszy pokaz  kolekcji fashion 2013 E.P.Krajewskich, który cieszył się ogromnym powodzeniem.

 

Polecam obejrzeć:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1CHMaOq1rcM

Oglądając ich kolekcje czuje się ciągły niedosyt, bo chce się więcej i więcej.

Zobaczcie sami.

Źródła pochodzenie zdjęć:

www.projektancimody.pl

http://www.artbiznes.pl/index.php/krajewscy-moda-jako-akt-milosci/

oraz za bezpośrednią zgodą w/w projektantów