Każdego dnia otwierając szafę z garderobą , która pęka w szwach, nie wiemy w co się ubrać. Tkwimy przed nią przez jakiś czas rozkładając ręce, bo wszystko już miałyśmy na sobie. Wszystko się nam znudziło. Chciałybyśmy mieć znowu jakąś nowość. Nie zawsze jednak możemy sobie pozwolić na zakup nowej sukienki, spódnicy czy spodni etc…

wiecejinspiracjiZazwyczaj to my same robimy z tym problem. Nie musimy przecież od razu pędzić do sklepu.

Nawet oglądając pokazy najlepszych projektantów nie możemy nic odpowiedniego znaleźć na siebie. Lecz zamiast panikować, wystarczy włączyć wyobraźnię i stworzyć nową stylizację z tego co już mamy.

Często nawiązuję do słów  Coco Chanel – „Prawdziwa moda rodzi się na ulicy…” Moda, która na całym świecie tętni życiem. Każdy powinien mieć swój własny styl, nie narzucony przez nikogo. To jak się ubieramy powinno być odzwierciedleniem naszej osobowości.

Największą inspiracją dla stylu jest właśnie moda na ulicy. To ona, dostępna dla każdego jest nurtem mieszającym style i epoki, w efekcie czego powstają nowe trendy.

Jestem przekonana, że i Wam pomoże ona tworzyć  własny styl. Dzięki takim ulicznym obserwacjom uda się wszystkim przeprowadzić porządek w swoich szafach.

Niech zatem moda na ulicy zachęci Was do odważnych eksperymentów z własnym stylem.