Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają do udziału w niezwykle barwnym wydarzeniu przedświątecznym – Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, które odbędzie się w dniach 5-7 grudnia 2014 roku.

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, to targi dedykowane szerokiej publiczności, spragnionej obcowania ze sztuką i rękodziełem oraz zainteresowanej wprowadzeniem w tajniki pracy utalentowanych artystów. Festiwal powstał z myślą o prezentacji i popularyzacji unikatowych prac z różnych dziedzin sztuki wśród szerokiej grupy odbiorców oraz promocji mniej znanych artystów wśród naszej społeczności.

Do udziału w targach zaprasza się malarzy, fotografów, rzeźbiarzy oraz artystów ludowych z całej Polski, a także osoby zajmujące się ręcznym wykonaniem zabawek dla dzieci, oryginalnej ceramiki i szkła, biżuterii, ubiorów oraz ciekawych elementów wystroju wnętrz. Wystawców zachęcamy nie tylko do prezentacji oferty, ale również do aktywnego włączenia się w przygotowanie pokazów i warsztatów.

Wielkim atutem Festiwalu jest szeroki zakres tematyczny. Różnorodność oferty z pewnością przyciągnie i oczaruje sympatyków sztuki oraz rękodzieła, dla których unikalność jest szczególnie ważnym atutem

Godziny otwarcia Festiwalu:
Piątek 12.00 – 19:00
Sobota 10.00 – 19.00
Niedziela 10.00 – 18.00

Źródło: http://festiwal.mtp.pl/pl/