Zawsze żywy, zmysłowy i uniwersalny. Pasuje do każdego typu urody. Świetny nie tylko na wieczór. Bo w codziennych stylizacjach sprawdza się znakomicie. Fiolet  łączy się dobrze z wieloma innymi kolorami. Bardzo fajnie pasuje do czerni i wielu innych. W zgodzie występuje też ze srebrem, szarością oraz granatem. Można go także połączyć z bladą zielenią (latem).

zobacz_inneNigdy natomiast nie należy ubierać się cało na fioletowo. Wyjątek stanowi suknia wieczorowa. Z dodatkami należy bardzo uważać,nie można przesadzać, delikatnie i z umiarem. Najlepsze dodatki będą w kolorze czarnym lub srebrnym.

Fiolet jest modny w każdym sezonie. Widać go coraz częściej na wybiegach oraz w sklepach. Od letnich spodenek, czy zwiewnych sukienek, po grube, ciepłe zimowe golfy.

Świetny duet tworzy też fiolet z kolorem brązowym.

Jeżeli chcemy ten kolor połączyć z bardziej odważnym np. z czerwienią, proponuję  tu też delikatnie zestawienie – apaszkę, szal lub makijaż. Wtedy zapanuje harmonia i na pewno będzie elegancko.

Fiolet często spotyka się w połączeniu z delikatnym różem. To ciekawa stylizacja na co dzień i do pracy. Również odpowiednim codziennym zestawieniem będzie  połączenie go z dżinsami czy jasnymi dodatkami.

Zapraszam do eksperymentowania. Na pewno warto 🙂

 Źródła pochodzenia zdjęć :

http://www.moschino.com

http://provocativewoman2012.blogspot.com/2012/05/sexy-ponytail-styles.html