Fit & Sport Show jest najnowszym pomysłem imprezy konsumenckiej Nowego Adresu, przeznaczonej dla miłośników sportu i fitness z całego kraju. Po raz pierwszy odbędzie się 15-16 listopada 2014 roku w EXPO XXI – najlepiej rozpoznawalnym centrum wystawienniczym stolicy. Odwiedzającym oferuje się dostęp do premier na rynku – akcesoriów i sprzętu sportowego, suplementacji i odżywek oraz specjalnej Strefy Edukacji i Aktywności. Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w różnego rodzaju konwencjach prowadzonych przez wybitnych specjalistów wielu dyscyplin.

Targi Fit & Sport Show to impreza dla wszystkich, którzy cenią sobie aktywny styl życia – zarówno dla wyczynowych sportowców, jak i amatorów czy tych, dla których aktywność fizyczna jest po prostu sposobem spędzania wolnego czasu.

Targi Fit&Sport Show – tu znajdziesz panaceum na nerwy i stres, a także radość i poczucie spełnienia. Dzięki poradom trenerów i ekspertów odnajdziesz w sobie więcej sił, zdrowia, spokoju ducha, pozytywnego nastawienia oraz wiary w siebie, poznasz wszystkie formy aktywności fizycznej, które przyczynią się do poprawy jakości życia w każdym jego aspekcie.

Źródło: http://fitsportshow.pl/