Nikt nie chce mieć kontaktu z zarazkami takimi jak E. coli, Streptococcus czy Świńska Grypa, ale Giantmicrobes to właśnie są te zarazki!

image01_orig

chceto

Giantmicrobes to pluszowe zabawki mające ten sam kształt, kolor i wygląd co żywe wirusy, bakterie, komórki i pasożyty, ale miliony razy większe. Przy każdej zabawce jest opis i zdjęcie mikroskopowe prawdziwego mikroorganizmu. Dodano im ludzkie cech takie jak oczy, usta i nosy, przez co wzbudzają sympatie zarówno dzieci jak i dorosłych.

mrówka

Autor mikrobów – absolwent prawa na Harvard University – Drew Oliver stworzył pierwsze kilka zabawek jako prezent, który miał pocieszyć znajomych, którzy właśnie przechodzili infekcję. Potem okazało się, że zainteresowani pluszowymi mikrobami są również inni – rodzice i nauczyciele. Catherine Hanly – nauczycielka, matka siedmioletniej córki mówi, że naukowy temat połączony z przyjaznym wyglądem pluszaków powoduje, że przemawiają one zarówno do dzieci jak i dorosłych. Teraz pluszowe mikroby popularne są już na całym świecie.
Lekarze uciekają się do nich gdy chcą przełamać lody kiedy przekazują małym pacjentom istotę ich choroby, sposoby leczenia i zapobiegania.

komar

Każdy pluszowy zarazek ma ulotkę informującą co to za mikrob, co powoduje i jak go uniknąć. Jeżeli twoje dziecko jeszcze nie myje rąk przed jedzeniem to po poznaniu Giantmicrobes na pewno będzie to robić!

komórka kostnaszalona_krowa

http://www.giantmicrobes.pl/
https://www.facebook.com/giantmicrobespolska