W dobie pięknych różowych sukienek, kokardek i wymyślnych fryzur dla małych dziewczynek powstała firma Grusie II Pani Jolanty Gruszczeczki. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że postanowiła ona ubierać właśnie tylko  małych mężczyzn. Na przekór fascynującej modzie kobiecej, pokazuje, że mały facet też może, a nawet chce być elegancki, wykwintny, po prostu męski 🙂

chcetoCałkiem mali chłopcy nie muszą już chodzić w śpiochach, dresach czy wytartych dżinsach. Mamy, które są głównymi zaopatrzeniowcami w odzież, też chciałyby mieć możliwość ubrać swojego malucha stosownie do sytuacji. Poza tym, jakże słodko wygląda miniaturka taty – szkrab ubrany w podobny do tatusiowego garnitur! I jaka duma dla ojca!

zobacz_inne

Sklep Grusie II nie zaopatruje się w ubranka u chińskich dostawców. Właściciele sami projektują, szyją i sprzedają swoje dzieła, a towar jest naprawdę wysokiej jakości. Taka nasza rodzima marka, która wychodzi naprzeciw nabywcom także z całej Europy.

 

Produkt flagowy i hit sezonu to body dla chłopców, które wyglądają jak małe-dorosłe koszule 🙂 przygotowane są do nich nawet miniaturowe muszki!

Firma GrusieII powstała w oparciu o doświadczenia związane z produkcją oraz projektowaniem ubranek dla dzieci. Istniała wcześniej sprzedając odzież poprzez portale zakupowe. Mając za sobą wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę praktyczną i teoretyczną związaną z produkcją ubranek dla chłopców, chce zaprezentować Państwu unikalny i jedyny w swoim rodzaju sklep internetowy z ubraniami dla chłopców.

Podczas ręcznego szycia każdego ubranka, dbają o każdy nawet najdrobniejszy szczegół. Dzięki temu firma może się szczycić jakością wyższą od tego, co jest ogólnie dostępne na rynku. Nie przesadzają przy tym z cenami swoich produktów. Są one naprawdę na każdą kieszeń.

W ofercie znajduje się ponad 1000 różnych towarów, wśród nich takie jak np.: garnitury dla chłopców, ubranka wizytowe, bodo-koszule męskie, marynarki, marynarskie ubrania, letnie ubranka, bermudy i krótkie spodenki, koszule chłopięce, katanki ze spodenkami, ogrodniczki, spodnie oraz wiele wiele innych.

Produkty Pani Jolanty docierają do szerokiego grona zadowolonych mam, a te polecają Grusie znajomym. Tak jak i my to czynimy 🙂