Zbliżają się święta Bożego Narodzenia 🙂
Sklepy zaczynają świecić tysiącem lampek, a ludzi z pełnymi koszykami coraz więcej. Jednak niektórzy nie wybiorą się w tym roku do galerii handlowych po prezenty dla bliskich. Będą szukać oryginalnych i pięknych przedmiotów z duszą, które nie przypływają do nas z dalekich Chin, tylko wytwarzane są przez rodaków, w Polsce. Na szczęście nie trudno znaleźć rękodzieło w naszym kraju, gdyż sporo osób zajmuje się tego typu przyjemnościami 🙂

Jedną z takich osób jest Pani Monika Burkat. Kilka dni temu dostaliśmy od niej uroczy zestaw bombek choinkowych, aniołki i gwiazdkę pięknie i starannie wykończoną różowymi nićmi.


W jednej z kordonkowych bombek, o dużo większych niż standardowe gabarytach, na sianku leży gipsowy Jezusek. Piękna dekoracja wigilijnego stołu 🙂


Ozdoby choinkowe  wykonane są z kordonka, umieszczone na trwałej podstawce i zapakowane w folię przewiązaną ekologicznym sznureczkiem i ozdobione kordonkową gwiazdką.

Pani Monika pisze o sobie:

Rękodziełem zajmuje się od wielu lat. W tym roku postanowiłam otworzyć sklep o nazwie Hand Made MonMax Rękodzieło, który mieści się na trasie Kraków-Zakopane, w miejscowości Myślenice przy ul. Kościuszki 12. Wykonuję własnoręcznie rozmaite produkty, dla klientów indywidualnych jak również dla firm. Są to rozmaite serwety, chusteczki, zazdrostki, poduszki, paski, lampiony itp.
W okresie świątecznym można u mnie zakupić ozdoby: między innymi dekoracje choinkowe i wielkanocne. Na indywidualne zamówienie wykonuję obrazy szydełkowe oraz haftowane.

Uwielbiam szydełkować. Wykonuję serwetki, obrusy, zazdrostki, obrazy, nawet ubrania i dodatki.

Zapraszam na stronę Facebooka:

https://www.facebook.com/HandmadeMonMax/

Zapraszam róznież do kontaktu telefonicznego pod numerem: 514769384