W czasie swojej kilkuletniej działalności przetestowaliśmy kilka rodzajów dywanów i dywaników, ale nie trafiliśmy jeszcze na tak oryginalny, pleciony i ręcznie dopieszczony dywan! Oczko po oczku, z pietyzmem i starannością wyplatany, piękny dywanik do pokoju dziecięcego lub sypialni zachwycił nas swoim pięknem.

Doskonałe i gustowne połączenie dwóch pudrowych kolorów subtelnie zgrywa się z najnowszą modą. Przydymiony róż i popiel powodują, że nie widać na dywaniku okruchów, ale nawet jeżeli tak by się zdarzyło, to wpadają one przez oczka pod dywan i czekają na odkurzenie 🙂 Dywan jest dwustronny, na obu stronach wyglada równie pięknie!


Niezwykle praktyczny – chociaż swoje waży, to z łatwością wytrzepiemy z niego kurz i drobne nieczystości. Pomimo tego, że do pocztowej podróży został poskładany, dywanik nie stracił nic ze swojej okrągłej formy. Piękne rozkłada się na podłodze. Dodatkowym atutem jest fakt, że pasuje i doskonale wygląda zarówno w pokoiku dziecięcym, jak i w sypialni.


Handmadeeva to projekt Pani Ewy Pach – wyjątkowej kobiety, wytwarzającej rękodzieło dla wymagających. Sznurkowe dywany i ozdoby zachwycą osoby kochające doskonałość i mające wysublimowany gust.


Pani Ewa mówi o sobie:
Moja pasja jest rękodzieło.. Zawsze lubiłam dziergać na drutach i szydełku.
Po 20 kilku latach wróciłam do tej pasji. Teraz mam trochę więcej czasu bo jestem po wypadku na rencie i nie mogę pracować zawodowo. Ostatnio pokochałam sznurek bawełniany z którego można wyczarować niemal wszystko.
W mojej pracowni powstają dywany: okrągłe, proste, ozdobne z koronką, różne wzory i różne kolory. Uwielbiam je bo są miękkie, przyjemne dla stopy i przede wszystkim można je wrzucić do pralki i poprostu wyprać w 30 stopniach i jest jak nowy. Dziergam też różne kosze, koszyki, poduchy, poduszki, podkładki na stół i wiele innych.


Dywan ze zdjęć:  „camel z koronką” – 90cm kolor szary.
Wydziergany ręcznie na szydełku ze sznurka bawełnianego o średnicy 5 mm
Te i wiele innych pięknych rękodzieł znajdziecie u Pani Ewy na Facebooku

Z serca polecamy!