Treehotel oferuje unikalne doświadczenie, powrót do dzieciństwa i wspomnień poprzez udostępnienie pokoi znajdujących się w domkach na drzewie. Nowoczesne wzornictwo zostało umieszczone w środku dziewiczej przyrody. Tutaj można zapomnieć o ograniczeniach codziennego życia, po protu cieszyć się spokojem i przyrodą. Treehotel znajduje się w Harads, w pobliżu rzeki Lule. Jest to idealne miejsce dla osób, które nie lubią przepełnionych turystami pensjonatów, lecz cenią sobie prywatność i spokój.

Treehotel_2Wspaniała okolica z fantastycznymi widokami na dolinę Luleälven, pełnej pięknych lasów i rzecznych klimatów, dostarcza niezapomnianych wrażeń.  Ideą Treehotel jest zaoferowanie wysokiego standardu zakwaterowania w harmonijnym miejscu, w którym można się zrelaksować i odnowić swoją energię. Pokoje są zawieszone 4-6 metrów nad ziemią i mają niezwykły design. Swoim wyglądem przypominają m.in. ptasie gniazdo lub strukturę lustrzanych ścian.

chceto2

Treehotel_6

Wnętrze zostało dostosowane do wymagań klientów, zapewniając komfort i nowoczesne wyposażenie. Nowoczesny design w połączeniu z ciszą lasu tworzy natychmiastowe uczucie wypoczynku. Pokoje na drzewie mają w jak najmniejszym stopniu oddziaływać na środowisko, dlatego firma dobiera materiały i techniki budowlane, które jak najmniej szkodzą przyrodzie. Weekend w Treehotel oferuje różnorodne atrakcje, jednak wiele osób po prostu będzie cieszyć się spokojem i harmonią, które oferuje okolica.

Treehotel_7

Treehotel_8

Treehotel_

41660_68278_mirros_1a

Treehotel_1

Treehotel_4

zobacz_inne

Źródło: http://treehotel.se/