Perfekcyjnie przygotowana kawa ma niepowtarzalny smak. Oczywiście, duży wpływ na to mają wybrane ziarna kawy, jednak drugą połową sukcesu pozostaje sztuka jej przygotowania. Jak zrobić doskonałą kawę, aby zachować jej prawdziwy charakter, subtelny smak i wspaniały aromat? Jako odpowiedź na to pytanie powstał Coffee Gourmet – gadżet, który gwarantuje zachowanie świeżego smaku kawy w bardzo prosty sposób.

Coffee Gourmet 2

Twórcy projektu poszukiwali sposobu na dostarczenie ludziom wspaniałego smaku kawy przygotowanej w domu. W ten sposób powstał Coffee Gourmet, dzięki któremu kawa może być filtrowana bez ograniczania jakości smaku. Każda kawa przygotowana w Coffee Gourmet ma zawsze doskonały smak, co zostało potwierdzone przez ekspertów z całego świata. W prosty sposób możemy uzyskać unikalny i wyjątkowy smak. Niewielkie rozmiary tego gadżetu są jego dużą zaletą, gdyż jest to gwarancją zaparzenia idealnej filiżanki kawy.

Coffee Gourmet 3

Coffee Gourmet 4

12wiecejinspiracjiŹródło: https://www.kickstarter.com/projects/555433115/coffee-gourmet-the-superior-coffee-drinking-experi?ref=nav_search