W dniach 15-16 listopada 2014 r. odbędzie się II edycja Targów ONA&ON Ślub, Studniówka, Karnawał. W poprzedniej edycji z ofertą zaprezentowaną przez blisko 100 wystawców zapoznało się ok. 3, 5 tys. zwiedzających. ONA&ON to wydarzenie skierowane do narzeczonych planujących ślub, par szykujących się na bal karnawałowy, a także wszystkich, którzy chcieliby poznać trendy obowiązujące w nadchodzącym roku.

ONA&ON to możliwość zaplanowania wymarzonej nocy – ślubu, balu karnawałowego, studniówki. Wystawcy prezentują zwiedzającym szeroką gamą produktów i usług takich jak m.in.: suknie ślubne, garnitury oraz dodatki ślubne, wieczorowa i wizytowa odzież damska i męska, bielizna, obuwie, biżuteria oraz wyroby jubilerskie, usługi fryzjersko-kosmetyczne, parakosmetyczne, wizaż, spa, profesjonalne doradztwo konsultanta ślubnego i usługi związane z organizacją uroczystości, usługi poligraficzne a w tym karty okolicznościowe, księgi gości oraz zaproszenia, oferta florystyczna, zespoły muzyczne, usługi gastronomiczne i cateringowe, usługi foto-video, fotobudki, usługi transportowe, oferty podróży poślubnych oraz wiele innych.

Dzięki różnorodnej ofercie zwiedzający mogą w ciągu zaledwie dwóch dni wybrać oprawę muzyczną wesela, dobrać idealnie pasującą suknię, skorzystać z porady wizażystki, zamówić zaproszenia i sprawdzić oraz wybrać inne usługi niezbędne przy planowaniu i organizacji ślubu, studniówki, czy balu karnawałowego. Targi to nie tylko prezentacja produktów i usług wystawców, ale przede wszystkim specjalna, atrakcyjna oferta przygotowana z myślą o zwiedzających. To także szansa na udział w konkursie i wygranie wartościowych nagród ufundowanych przez wystawców. Dodatkową atrakcją imprezy są pokazy kolekcji ślubnych i wieczorowych, które przyciągają tłumy zainteresowanych nowinkami w świecie mody.

Konkurs Metamorfozy towarzyszy targom od dawna. Stało się już tradycją, że zbliżające się targi (wcześniej ślubne, od ubiegłego roku poszerzone o dział studniówkowy i karnawałowy) zwiastują konkurs, który daje możliwość przejścia kompletnej metamorfozy pod okiem specjalistów.

Źródło: http://onaon.targi.lublin.pl/