Już od 19 do 21 września w Targach Kielce prawdziwa gratka dla wszystkich pasjonatów urządzania, remontowania i zdobienia wnętrz. Nie zabraknie także ofert dla fanów ogrodnictwa. Specjalnie dla nich, już po raz kolejny odbędą się targi DOM i WNĘTRZE, OGRÓD i ty, TWOJE 4 KĄTY.

Targi DOM i WNĘTRZE to przede wszystkim przegląd najnowszych ofert z branży nieruchomości z całego województwa świętokrzyskiego i ościennych. Podczas imprezy prezentowane są usługi budowlane oraz materiały i artykuły wykończeniowe. Wszyscy planujący remont, podczas imprezy będą mogli zapoznać się z pełną gama produktów z zakresu stolarki i ceramiki budowlanej, systemów grzewczych, farb i wszystkiego, co niezbędne do wykończenia wnętrz, w tym: oświetlenie, żaluzje, rolety i firany. Nie zabraknie również producentów i dystrybutorów materiałów dekoracyjnych czy sprzętu AGD. Podobnie jak w latach ubiegłych, zagwarantują możliwość podziwiania już wyposażonych i zaaranżowanych wnętrz kuchennych i łazienek.

Targi to także doskonała szansa na zapoznanie się z ofertami kredytowymi oraz zasięgnięcia rady u specjalistów z zakresu, m.in. aranżacji przestrzeni.

Wydarzeniem towarzyszącym targom DOM, jest Wystawa Ogrodnictwa OGRÓD i TY. Zapraszamy wszystkich pasjonatów ogrodnictwa, a także osoby zajmujące się profesjonalnie architekturą ogrodów. Podczas imprezy, będzie można zobaczyć najmodniejsze meble ogrodowe, altany i domki letniskowe. Na wszystkich gości targów, czekać będzie także bogata oferta producentów ogrodzeń, rzeźb ogrodowych, oświetlenie ogrodowego i wszystkiego, przez co nasz ogród może stać się idealnym miejscem wypoczynku. Specjaliści opowiedzą o tym, jak pielęgnować rośliny ogrodowe, jakie kwiaty, drzewa, czy krzewy pasują do danego klimatu lub ukształtowania terenu.

Tegoroczną edycję targów DOM i Ogród i Ty, wzbogacą IX Świętokrzyskie Targi Mieszkaniowe i Inwestycyjne. Już po raz kolejny, Targi Kielce staną się idealnym źródłem informacji na temat aktualnych ofert sprzedaży mieszkań i domów.

Źródło: