Portrait of smiling office worker in front of desktop

Infolia.pl to miejsce, w którym już po kilku minutach każdy może przystąpić do podnoszenia swoich umiejętności za pomocą szkolenia online. Marketing, social media, sprzedaż, copywriting, grywalizacja, grafika i wiele więcej. Co najważniejsze, nauka może odbywać się w dowolnym miejscu i czasie, co w dzisiejszym zaganianym świecie jest niezwykle ważne.

Dodatkowo każdy z uczestników, który ukończy dowolny kurs, otrzymuje certyfikat potwierdzający nowo nabyte umiejętności. Warto zainteresować się tą możliwością, ponieważ potwierdzenie ukończenie szkolenia dyplomem, może ułatwić znalezienie lepszej pracy, otrzymanie podwyżki, rozwój własnego biznesu, czy też po prostu przynieść satysfakcję z kolejnego osiągnięcia.

Group of business people on gray background
Nowe trendy w nauce
Twórcy platformy e-learningowej zaprosili do współpracy doświadczonych trenerów biznesowych, autorów poczytnych książek i prelegentów konferencji. Dzięki temu udało stworzyć się miejsce wypełnione wysokiej jakości kursami, które pomagają podnosić kwalifikacje.

Szkolenia online stanowią ciekawą alternatywę dla szkoleń stacjonarnych. Z wiedzy online skorzystają wszyscy Ci, którym ciągle brakuje czasu na dalekie, czy całodniowe kursy stacjonarne. Teraz to uczestnik szkolenia może decydować o tym, kiedy, gdzie i jak długo będzie się uczył.

Young man relaxing on the sofa with a laptop

Podziel się wiedzą
Infolia to miejsce nie tylko do zdobywania wiedzy, ale także do dzielenia się swoimi umiejętnościami i doświadczeniem. Twórcy platformy wspierają specjalistów, którzy mają pomysł na szkolenie online, ale do tej pory nie mieli możliwości jego realizacji. Może być to kurs z dziedziny marketingu, reklamy, sprzedaży, e-commerce, grafiki, czy fotografii. Jeżeli jesteś zainteresowany zdobywaniem lub dzieleniem się wiedzą, to warto żebyś odwiedził stronę http://infolia.pl/

am überlegen