Coolest Clock to innowacyjny zegar projekcyjny, który można spersonalizować zgodnie z naszymi oczekiwaniami. To wielofunkcyjne urządzenie wyświetla różne informacje na kolorowych i atrakcyjnych wizualnie tarczach, pełniąc rolę unikalnego zegara ściennego.

Coolest Clock_

Poza standardowymi funkcjami takimi jak wyświetlanie czasu czy pogody, zegar pokazuje także aktualności z portali społecznościowych i ulubionych kanałów, wiadomości sportowe oraz dzienne notatki. Można także obejrzeć na nim zdjęcia i posłuchać ulubionego kawałka. Ponadto, jest w stanie zlokalizować członków rodziny poprzez wskaźnik lokalizacji. Przykładowo, właściciel poprzez aplikację informuje o swoim powrocie do domu, a na zegarze ukazuje się jego pozycja na mapie w czasie rzeczywistym. ​​

Coolest Clock_1

Wszystkie ustawienia zależą od użytkownika, który steruje zegarem za pomocą aplikacji na smartfonie. W ten sposób można kontrolować wyświetlane informacje, a także spersonalizować wygląd zegara. Istnieje wiele wzorów do wyboru – w zależności od nastroju, stylu lub dopasowania do dekoracji pokoju. Poprzez aplikację można dostosować rozmiar i jasność projekcji oraz wyświetlić listę „rzeczy do zrobienia” Za każdym razem, gdy spojrzymy na czas, możemy sprawdzić nasz harmonogram.

Coolest Clock_3

Coolest Clock_4

Coolest Clock_5

Źródło: https://www.indiegogo.com/projects/coolest-clock-probably-the-coolest-clock-ever