8-9 października 2014 w Krakowie odbędzie się Integrated Multimedia Systems Event, wydarzenie dedykowane branży rozwiązań multimedialnych.

Integrated Multimedia Systems Event został pomyślany jako platforma wymiany doświadczeń dla profesjonalistów z branży AV i systemów elektronicznych. Idea stworzenia IMSE powstała w oparciu o opinie ekspertów i doświadczonych praktyków branżowych. Duże znaczenie miały także wyraźnie wskazywane, rosnące potrzeby potencjalnych klientów pragnących bliżej poznać najnowsze trendy i rozwiązania z obszaru profesjonalnych technologii multimedialnych i możliwości ich integracji. IMSE zostało zaprojektowane, aby wyjść naprzeciw potrzebom rynku i zgromadzić w jednym miejscu przedstawicieli różnych gałęzi rynku. Głównym celem wydarzenia jest bowiem stworzenie platformy dla kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi, wniknięcie wewnątrz świata nowoczesnych technologii multimedialnych i wskazanie możliwości rozwoju biznesu. IMSE to także miejsce wymiany doświadczeń wśród partnerów, sprzedawców, instalatorów i klientów.

Jak pokazują obserwacje i badania, Polska i Europa Wschodnia są idealnym miejscem dla rozwoju branży profesjonalnych systemów audiowizualnych i integracji systemów elektronicznych. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na ulokowanie wydarzenia w Krakowie – mieście będącym realnym centrum rozwoju nowych idei i technologii. Kraków jest jednocześnie pomostem pomiędzy biznesem Wschodu i Zachodu transmitującym najlepsze pomysły i otwierającym przeliczne możliwości.

Źródło: http://imsevent.pl/pl/