Jeśli marzysz o przygotowaniu zachwycających drinków lecz nie do końca wiesz jak odmierzyć właściwe proporcje, to The B4RM4N – inteligentny shaker jest tym, czego potrzebujesz. Stworzony przez Charlotte i Raphaela Terrier, shaker pozwala za każdym razem przygotować doskonałe koktajle, bez użycia skali, miarki czy niezwykłych umiejętności. Wystarczy wlać składniki, wstrząsnąć i przelać gotowy drink do szkła. Inteligentnemu shakerowi towarzyszy aplikacja, która kieruje całym procesem. Przygotowanie drinków krok po kroku następuje z pomocą poleceń głosowych. TheB4RM4N posiada także światła, które wskazują odpowiednią ilość danego składnika.

B4RM4N  2

Wystarczy podłączyć B4RM4N i uruchomić aplikację w telefonie, a także wybrać przepis i ilość przygotowywanych drinków. Pojemność The B4RM4N wystarczy do przygotowania około 3 szklanek napoju (oczywiście zależy to od rodzaju drinków). Dzięki aplikacji jesteśmy informowani o tym, ile danego składnika powinniśmy wlać do shakera. Diody LED i polecenia głosowe dokładnie wskażą kiedy należy się zatrzymać wlewając dany składnik. Gdy skończysz z jednym składnikiem, B4RM4N wskazuje, co należy zrobić dalej, aby dokończyć swoje dzieło. Na sam koniec wystarczy wstrząsnąć i podać napój.

B4RM4N odmierzy doskonałe proporcje, a także pokieruje Cię w przygotowaniu idealnych drinków, dzięki czemu z łatwością przygotujesz pyszne drinki dla przyjaciół i rodziny.

B4RM4N  3

B4RM4N  5

B4RM4N 4

B4RM4N 6

B4RM4N 8

B4RM4N

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/1614456084/b4rm4n-be-a-cocktail-hero