Wyjeżdżasz na ferie i martwisz się, że zostawiasz puste mieszkanie bez nadzoru? Jesteś w pracy, na siłowni lub na przyjęciu, ale chciałbyś wiedzieć co robi Twój zwierzak pod Twoją nieobecność?
Jest na to proste rozwiązanie, które pozwoli Ci w każdej chwili sprawdzić co dzieje się w Twoim domu – kamera Belkin NetCam Wi-Fi. Ta kamera jest także idealna do opieki nad dzieckiem jako „elektroniczna niania” lub gdy chcesz sprawdzić o której Twoje dzieci wracają do domu.

easy-setup-netcam

Nie musimy zostawiać włączonych świateł w domu, aby kamera mogła zarejestrować co się dzieje w ciemnym pomieszczeniu – NetCam ma wbudowany noktowizor, co pozwala na rejestrację obrazu przy słabym oświetleniu lub nawet przy jego braku.
„NetCam ma bardzo dużo zastosowań. Dzięki wyposażeniu urządzenia w czujnik ruchu oraz tryb noktowizyjny będziemy mogli w dowolnym miejscu na Ziemi otrzymać powiadomienie, gdy zostanie wykryty ruch lub dźwięk. Zobaczymy i usłyszymy wszystko, co się dzieje w miejscu ustawienia kamery!” – podkreśla Artur Makowski Country Manager marki Belkin.

F7D7601_2

Kamera Belkin współpracuje z systemami operacyjnymi Google Android oraz iOS, co umożliwia sprawne przesyłanie danych z kamery na Twoje urządzenie mobilne, jakim jest tablet albo smartfon. System umożliwia nie tylko „podglądanie” na żywo, ale również zapisywanie nagranego materiału. Dzięki NetCam nigdy nie przegapisz tego, co się dzieje w Twoim domu!

F7D7601_LS_1207-2b

Dane techniczne:
Sensor: VGA ¼” CMOS
Stała ogniskowa: 3,1 mm
Przesłona: F2.6
Kąty widzenia: 64 st. (poziomo), 48 st. (pionowo)
Rozdzielczość: 160×120, 320×240, 640×480
Liczba klatek na sekundę: do 30
Audio: wbudowany mikrofon, -38 dB ± 2dB
Kodeki (zdjęcia): MJPEG, JPEG
Interfejs: 10/100 Fast Ethernet
Łączność: WiFi 802.11b/g/n, RJ-45

Źródło: http://www.belkin.com/us/